Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyet kijelenteni?

Hogy lehet ilyet kijelenteni?

Figyelt kérdés

Hétvégén rokonozós, családi összejövetel volt.

Egyik távolabbi rokon dühödten a női nem szidásába kezdett.

Mert ugye mindenki hibás, csak ő nem, hogy nem tud "becsajozni".

Amikor próbáltam lecsitítani, beszólt:

"Minden nőt csak a pénz érdekli, téged is."

Ez nagyon rosszul esett, mert több hónapja munkanélküli vagyok, párom tart el, míg én háztartásbeli lettem.

Amikor összejöttünk, munkanélküli volt. Alig költök magamra, főleg mióta nincsen munkám...

Csak felálltam és otthagytam, válaszra sem méltattam.


Egyáltalán hogy lehet valaki ilyen ostoba? Több millió emberről állít baromságot. Ráadásul még mindig kér az édesanyjától pénzt.

Nektek vannak hasonló ismerőseitek? hogyan kezelitek?


Köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 25. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos családi összejövetelnél én is szoktam hallgatni egy pár baromságot, olyankor ha van erőm valamit visszaszólok, hogy nem így van, de nem állok le vitatkozni, inkább kimegyek a kertbe, vagy elkerülöm az egészet.
2013. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kezelem? Sehogy. Nem kell vele foglalkozni. Nyilvánvalóan te is tudod az okát, hogy miért mondja ezeket, tehát nem is kell magadra venni.


Ha valamivel nagyon felbosszant, akkor pedig szólj be neki.

Pl. Tehát mert egy csajnak se kellesz, ezért az összes pénzéhes ribanc?


Hidd el, ez elég megalázó, és nem te leszel a szar. Ő szidja az összes létező nőt, a saját szerencsétlensége miatt.

2013. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

"Mert ugye mindenki hibás, csak ő nem, hogy nem tud becsajozni.... Ráadásul még mindig kér az édesanyjától pénzt."


Nyih.

2013. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


"Mert ugye mindenki hibás, csak ő nem, hogy nem tud becsajozni.... Ráadásul még mindig kér az édesanyjától pénzt."


Nyih.


Ezt arra értettem, hogy szidja a nőket, és nőtök kér segítséget...

2013. ápr. 25. 10:26
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is inkább konfliktuskerülő vagyok.
2013. ápr. 25. 10:28
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

# 3


Látom nem megy a szövegértelmezés.


Az ilyenekre tenni kell magasról, megvan a saját nyomora.

2013. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerős.. Nagyon hasonló volt velem is:

Nagy családok összejövetel volt és a páromnak is ott volt pár rokona. Épp a pénzről beszélgettünk, arról, hogy ki mennyit keres, hogy lépkedett a karrierlétrán és (tisztán emlékszem, mintha csak öt perce történt volna) a párom bátyja a következőt kérdezte tőlem:

"És neked van már munkád? Vagy még mindig az öcsikém tart el?"

Én még akkor tanultam, és csak hétvégente dolgoztam, hogy keressek azért valami kis kiegészítőt, viszont az apám sokat segített nekünk anno megélni. Erre a kérdésre hát mit mondhattam volna.. Nem akartam felállni, mert mindig kiállok az igazamért (ez nem mindig válik a hasznomra) ezért ezt válaszoltam neki:

"Tudod, én tanulok, hogy később munkám legyen és pénzt keressek. Egyszer te is kipróbálhatnád!"

Ezt azért kapta, mert még érettségije sincs és valami ismerősénél dolgozik, ahol nem olyan sokat keres, de mégis nagy a szája, és nem tudja, hogy milyen az, amikor valaki későig tanul, hogy meglegyen a szakmája.

Mindezek után persze én voltam a hibás (a családom szemében legalábbis, mert apám ugye az az ember, akinek minden gyereke és az élete is tökéletes és az ő családjában nincsenek ilyen beszólások) de én nem hagytam.

Viszont szerintem jól tetted, hogy felálltál és otthagytad, mert nem mindig éri meg vitázni, és ha vitázol, nem biztos, hogy te jössz ki győztesen, ráadásul lád a példám, nem veszik jó néven.

2013. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nem csoda, hogy normális nő nem áll szóba vele, kár ilyennel vitatkozni
2013. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
hármaska vagyok -nyih- ennyit tudtam szólni egy ilyen témához. Nem is kell többet foglalkoznod vele,egy fajankó.
2013. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én meg lazán ennyit mondtam volna neki:Azért nincs barátnőd,mert egy normális nő sem akar eltartani egy ilyen disznót,mint te azért a kis kolbászért.

Majd szépen elköszöntem volna és elindultam volna haza.

2013. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!