Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyet kijelenteni?

Hogy lehet ilyet kijelenteni?

Figyelt kérdés

Hétvégén rokonozós, családi összejövetel volt.

Egyik távolabbi rokon dühödten a női nem szidásába kezdett.

Mert ugye mindenki hibás, csak ő nem, hogy nem tud "becsajozni".

Amikor próbáltam lecsitítani, beszólt:

"Minden nőt csak a pénz érdekli, téged is."

Ez nagyon rosszul esett, mert több hónapja munkanélküli vagyok, párom tart el, míg én háztartásbeli lettem.

Amikor összejöttünk, munkanélküli volt. Alig költök magamra, főleg mióta nincsen munkám...

Csak felálltam és otthagytam, válaszra sem méltattam.


Egyáltalán hogy lehet valaki ilyen ostoba? Több millió emberről állít baromságot. Ráadásul még mindig kér az édesanyjától pénzt.

Nektek vannak hasonló ismerőseitek? hogyan kezelitek?


Köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 25. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nyugi #6 megy a szövegértelmezés - egy aberrált fajankó, akin még ráadásul az anyján élősködik - itt nem fogjuk "megjavítani"
2013. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen minden férfi/nő egyforma dumákra csak egy válaszom van:nem kellett volna mindet kipróbálni...

Hidd el ezzel rövidre lehet zárni az ilyen "beszélgetéseket".

2013. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, ha az ember ki van akadva éppen valamiért, akkor hajlamos a meggondolatlan általánosításokra, így keletkeznek a "minden..." kezdetű mondatok, "minden politikus...", "minden anyós...", "minden roma...". Ne vedd személyesre, a világon semmi jelentősége...

(lásd a humorosabb oldalát, én is tudom a nőket szidni akár a rokonod, a zasszonyban meg - 16 éve vagyunk együtt - van némi feminista beütés, úgyhogy egyből robban, jó félórás csörtéink tudnak lenni a közös röhögésig...)

2013. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amikor pl a jól ismert "minden vízbe mártott test" az eleje, akkor egész másképp hangzik ez a "minden" szó, nem? Vagy ha nem is definíció, de azt mondja, "minden évben ilyen hülye idő van", akkor is értjük, világos, mindig volt min fennakadni, fránya időjárás... De komolyan minden mérnök gazdag? Minden jogász simlis? Minden vállalkozó adócsaló? Alakul a helyzet minddel, de ennyire azért nem...


Azt mondják, a legjobban az bosszant fel másokban, amit magadban gyűlölsz. Nem állítom, hogy nem tévedhetsz hatalmasat azzal, hogy rühelled magadat ebben a helyzetben látni, és igen, reggeltől estig gyűlölöd magadat is érte, csak nem foglalkozol egyáltalán ezzel, meg is őrülnél. (tévedhetek én is, nézd el nekem, ha hajít itt-ott a feltételezésözön) Szóval nem állítom, hogy van okod gyűlölni magad, de az ember már csak ilyen: tépelődik nemlétező dolgokon is, szenved a semmitől is, míg egyszer le nem szokik róla.


Lehet, hogy "elevenedbe mart", és ez is volt a célja, lehet, hogy tisztában van vele, hogy milyen rossz, és gondolta, odalöki neked is, ne egyedül feszüljön már azon, hogy milyen irgalmatlanul nyomasztó is mástól függeni, akármennyire is szeret az a másik ember.


Egyetlen világos parancsolat van erre, amit a netikett szent könyvéből adoptálhatunk real life témákra is nyugodtan:


Ne etesd a trollt!

:)


Ha megtetted, amit lehetett, hogy ne lehessen "megtalálni" ilyen mondatokkal, akkor azt kell mondjam, ok nélkül bosszankodsz. Büszkének kéne lenned, neked kéne osztanod az észt, hogy milyen korrektül helytállsz. Semmi több.

2013. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fel akarod húzni magad less be a szerelem-szex kategóriába. Bár már jó pár hónapja nem jártam arra, de ott van a legtöbb lúzer, akik szerint a nők sz*rok, csak pénz kell nekik és/vagy a kigyúrt külső és pont, ennyi, vége, lelketlenek vagyunk, nem érzünk szeretet, szerelmet, stb... :D
2013. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!