Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha a...

Mit szólnál hozzá, ha a férjed ilyet csinálna?

Figyelt kérdés

A munkahelyen voltam mikor jött egy SMS a banktól, hogy a közös megtakarítási számlánkról levett rengeteg pénzt. Hívtam többször, de nem vette fel. Vissza sem hívott. Tiszta ideg voltam egész nap. Aztán most délután mikor hazaértem kérdem tőle, hogy hova lett a pénz. Azt mondja vett egy új motort. Ráadásul egy méreg drága motort. Teljesen kiakadtam a dolgon és persze összevesztünk. Aztán ő azzal zárta a vitát, hogy ezt a békát márpedig lekel nyelnem. Meg, hogy nem érti mit drámázok rajta ennyit. Meg azt mondja ő se szól bele ha én veszek magamnak valamit. Igen, csak én nem milliós dolgokat szoktam magamnak venni a megkérdezése nélkül.


Ugye, hogy abnormális ez a viselkedés?


2013. márc. 27. 17:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Vennék magamnak egy szoláriumgépet vagy egy bentlakásos masszűrfiút:DDDD
2013. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
51%
Eléggé el nem ítélhető, ahogy viselkedett. Nem is tudom, hogy meri venni magának a bátorságot a házasságban bármelyik fél is, hogy ilyesmit műveljen. Azt hiszen én is kipukkannék a dühtől. Egyáltalán: komolyan vesz ő téged, vagy csak úgy elvan melletted?
2013. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%

A többi pénzt meg vedd fel te és tedd el.. ha kérdezi mire

kellett hasonló választ adj. Ékszerekre pl.

2013. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
A 2-es gondolom elitélendőt akart írni az el nem itélhető helyett!
2013. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, milyen kötelékek /gyerekek/ fűznek benneteket össze, de ha velem tenne ilyent a férjem én felmarkolnám a maradék pénzt a számláról és szépen lelépnék. Ez az ember nem becsül téged, nem érdeklik a te vágyaid és elképzeléseid. Gondolom az a tény, hogy van/volt jócskán spórolt pénzetek, neked köszönhető és nem neki.
2013. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%
"Azt mondja vett egy új motort." Szóval még nem is láttad, aztán nehogy egy Simson-ra fogja rá,hogy az volt több millió. Ha mégis ez történne,akkor elkezdhetsz gyanakodni,hogy a Bakta-Fényeslitke szuperrangadó számotokra kellemetlen eredménnyel zárult.
2013. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 okoska31 ***** válasza:
72%
ezért nem kell közös számlán lenni, főleg, ha mind a kettőtöknek van keresete....
2013. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
40%
Ezt írtam: "eléggé el nem ítélhető", vagyis: annyira galád dolog, hogy eléggé el nem ítélhető, vagyis nagyon-nagyon elítélendő.
2013. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%
Kapuzárási pánik?
2013. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
32%

Ennyi vádló közt, hadd legyen egy ügyvéd(sorozatgyilkosoknak is van, kérjük tolerálni):

Védencem már hónapok óta erről álmodik, reszket, ha meglátja, semmire sem tud gondolni, olyan ez, mint a szerelem. És nem élte volna túl, ha kedvese (akit egyébként szívből szeret) lebeszéli róla. Nem: RÓLA!

2013. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!