Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantika kettesben vagy...

Romantika kettesben vagy kistesóval együtt?

Figyelt kérdés

A hugom 8 éves nagyon jó kislány semmi baj nem lenne vele. Nyáron Görögországba szeretnénk menni párommal. Vigyük őt is?

Ti mit választanátok?

Romantikus utazás kettesben vagy vigyem el a testvérem, aki még soha sem járt külföldön. Anyukámék sajnos nem tudják elvinni és anyagilag sem tudná finanszírozni. Én kitudnám fizetni.


2013. ápr. 25. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Romantika kettesben,a hugit meg pár nap belföldi élményfürdő,állatkertes,játszóházas helyre vinném.
2013. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2013. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hugid még csak 8 éves. Annyi ideje van még bejárni a világot. 21 vagyok és még nem jártam külföldön .....

Romantikus nyaralást válaszd, húgoddal meg menjetek el majd a vidámparkba, vagy állatkertbe.

2013. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

9 évesen voltam külföldön, semmire sem emlékszem belőle, pedig állítólag nagyon jól éreztem magam.

Szerintem menj a pároddal, a hugival pedig csinálj egy csajos hétvégét vagy hetet amikor oda mentek itthon, ahova ő szeretne. Szerintem ez nagyobb élmény lenne neki.

2013. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen annyira nem nagy élmény,hogy titeket kell néznie egész nap,aint nyaljátok-faljátok egymást.

Öcsém 10 éves,nem szereti ha hármasban megyünk bárhová,pedig vigyázunk,előtte max szájrapuszi.

2013. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok. Nem szoktuk nyalni-falni egymást már kinőttünk ebből és nem pár hónapja vagyunk együtt.

Lehet akkor csak lemegyünk vele is Balatonra majd az úgy jó szerintetek?:)

Köszönöm mindenkinek kicsit megnyugtattatok. Rossz érzéssel mentem volna így el..

2013. ápr. 25. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

akár mennyire is a húgod csak 8 éves... hatalmas felelősség elvinni egy ekkora gyereket plusz bármi lehet, pl. leég mert nem figyel annyira, ilyenkor pedig lőttek elég sok mindennek :)

biztosan nagy élmény lenne neki, de ugyan akkora élmény lesz neki egy kis Balcsipart is :) szóval szerintem ne vigyétek..

Viszont ha már beharangoztátok, hogy lehet akkor érdemes, ne csalódjon.

2013. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ilyen nem történne. Együtt nőttünk fel és tudom hogyan kell vele bánni felelősségteljes vagyok, főleg iránta.

Nem mondtam még neki igazából csak pár napja találtam ki ezt a nyaralást is.

Akkor nézek is valami közeli helyet nyaralni :)

2013. ápr. 25. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem is azért irtam a nyalást-falást.

Mi sem szoktunk,öcsémet mégis zavarja még az is ha kézenfogva megyünk.

Kistini.

Velem szeret lenni ha ketten megyünk,párommal is eljátszanak ketten az udvaron vagy gép előtt,hármasban mégsem akar.


Balaton is jó,de az élményparkok jobbak,ahol van csúszda,egyéb élményelemek.(és nincs lábba akadó hal,kagyló,stb)

2013. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos kedves vagy, örülhet, hogy ilyen nővére van! Szerintem is menj el a pároddal kettesben, majd utána (vagy akár előtte is) kishúgoddal közös programokra. Állatkert, vidámpark, fagyizás, Balaton, stb.
2013. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!