Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám szerelmes leveleket...

Anyukám szerelmes leveleket kap egy lánytól? Valaki segítene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy elég nagy problémám és örülnék ha valaki segítene. Szóval osztálykiránduláson voltunk, mikor anyu odaadta a másik telefonját, mert az enyém szervizben volt és az alatt a 3 nap alatt jött 2 olyan sms, amikben olyasmik voltak, h "gondoltam rád ma is, nem ment jól az interjú úgy, hogy hiányzol közben" meg ehhez hasonlók..nyilván elolvastam, mert nem tudtam, hogy ki küldött azt hittem otthonról valaki, aztán az aláírásban az volt hogy "remélem meg tudjuk még beszélni, Hanna"..nagyon nem értettem, h lánynév? mivan? tuti anyunak írta, mert írt benne személyeset ami rá vonatkozik.. Anyának nem mondtam, csak úgy hagytam, de biztos tudja, hogy láttam. Aztán később még az rátett, hogy anyu mondta, mikor gépnél voltam, hogy nézzem már meg a fbját, hogy egy srác(ismerős) visszaírt-e neki és a leveleknél ott volt a csaj neve megint hasonló kezdéssel de arra nem kattintottam. Van apukám, házasok szóval nem értem ezt az egészet és kétségbe vagyok esve.. Beírtam a keresőbe a lányt és megnéztem, de nem tudok semmit kivenni abból nyilván anyu valami diákja. Valaki segítene hogy mit tehetnék?? Tudom nem rám tartozik, de már aludni sem tudok csak az jár a fejemben hogy valami nagy gáz van:(
2013. ápr. 25. 20:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Nyilán anyud valamelyik diákja...
2013. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Kicsilány, annyit tehetsz hogy beszélsz anyukáddal.Nyugodtan hozd fel neki, ha a facebookját megengedte hogy nézd akkor szerintem vagytok olyan kapcsolatban hogy ezt felhozd előtte. Mond meg neki hogy nem direkt turkáltál a dolgai között, de jött az az sms, és kíváncsivá tett hogy mi is ez.És emaitt rosszul érzed magad. lehet hogy egy félreértés, de lehet komoly magyarázata van. Ne idegeskedj, ülj le vele kettesben és beszéljétek meg!Az a legtisztább!
2013. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%

Elöször is beszélj anyukáddal, mert nagy valószinüség szerint csak félreérted a dolgot. Vagy tanitványa, aki rajong érte, vagy valaki más, akinek segitett, és az illetö kicsit eltúlozza a barátságot, legalább is a stilusában.


Rengeteg fiatal lány a barátnöjének, testvérének - amennyiben jól megértik egymást -, idösebb "lelki vezetönek" ir hasonlókat, szóval nem kell mindjárt rosszra gondolni.


De mindenképpen beszéld meg anyukáddal, mert igy csak képzelödsz össze-vissza, aminek semmi értelme.

2013. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Hát anyu nem érzelgős típus eleve azon meg azért meglepődtem, hogy ezek szerelmes üzenetek, ezek álltak benne és azt hittem először hogy egy pasas.

Anyu a barátnőivel soha nem beszél így meg ők se vele, mert már 30-as emberek. Rákérdezni biztos nem fogok azért.

2013. ápr. 25. 20:30
 5/30 anonim ***** válasza:
21%

Szia


Én is írtam az angol tanáromnak sms-t sőtt kifejezetten jóban vagyunk pedig már 2 éve nem is tanít. Nem kell semmi rosszat belelátni abba ,ha az ember keresi a kapcsolatokat az életben. Ennyi erővel mindenki akinek van 2 barátja már rosszban sántikál?


Én a helyedben szólnék neki ,hogy anya Hanna írt sms-t a kiránduláson és véletlen elolvastam. Ő valamelyik diákod?

2013. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez a "Hanna" lehet, hogy valójában Józsi...
2013. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak tényleg ezek álltak benne: "hiányzol, rád gondolok mindig, nagyon rossz így" stb. Azért nem vagyok teljesen buta, meg már akiket tanít az egyetemen huszonévesek és nem gyerekek..:/
2013. ápr. 25. 20:40
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

Lehet!

:)

2013. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Itt szinte mindenki az tanácsolja hogy beszélj vele.Más tanácsot senki nem tud ilyen helyzetre. Vagy beszél, vagy nem. ha nem akkor maradnak a kétségek. ennyi
2013. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Tudom igazad van sajnálom... és köszönöm mindnekinek hogy segítettetek!
2013. ápr. 25. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!