Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mostanában túl jól kijövök a...

Mostanában túl jól kijövök a mostoha bátyámmal. Olyan, mintha szerelmes lenne belém. Van erre esély? Hogy tudnám ezt kideríteni? És hogy tudnám hárítani?

Figyelt kérdés

Olyanokat mond, hogy tökéletes az alakom, jó a humorom, jól lehet velem beszélgetni. De ez engem eléggé zavar (még ha nem is mutatom ki neki).

Mindig áthív a szobájába 'beszélgetni' is, de az ágyban kötünk ki (persze nem fekszünk le, bár már vagyunk messzek a dologtól, bár szerintem ő sem akarná.) Nem lakunk együtt, úgyhogy csak hétvégéken találkozunk. És a korkülönbség is elég nagy (én 15 éves vagyok, ő meg 21). Újabban Facebook-on is valamilyen indokkal ír, és furákat. Azaz csak ilyen szokásos zene, stb., de mégis olyan más. Amikor megkérdeztem tőle, hogy miért nem szerez inkább barátnőt, akkor mondta, hogy az sok felelősség, és nincs rá ideje se, és hogy jó ez így. (Mármint gondolom velem.)



2013. ápr. 18. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Maradj távolság tartó! Ne légy kihívó, ne provokáld feleslegesen! ha előhozakodna azzal, hogy esetleg többet szeretne tőled, akkor éreztessed vele, hogy ez téged felháborít és semmi esély sincsen rá!

Valószínűleg könnyebb préda vagy számára mint egy vadidegen lánnyal szóba állni. Te házhoz mész.. :S

2013. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelenti azt hogy biztos szerelmes beléd egyszerűen csak kedvel és szeret veled beszélgetni stb. szerintem. Bár kitudja...
2013. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Mit akarsz hárítani mikor önként besétálsz a szobájába és "az ágyban kötsz ki vele". Azért ez igen csak túlmegy a túl jól kijövünk fogalmán. Mond csak kit nézel Te hülyének?


Vagy kamázol, vagy nagyon szeretsz ostobának tűnni.

2013. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolna rád, mikor azt mondja, hogy jó ez így, ha semmilyen testiség nincs köztetek?
2013. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A 'túl jól', az idézőjelbe lenne, és az a baj, hogy belementem, hogy kicsit kényeztessen, na meg én is őt, de ez azért már túlzás. Gondoltam, egyszer-kétszer, de ez, ami most van már sok.

4. Mert úúúúgy néz. Nem tudom elmondani amit olyankor érzek, de valahogy olyan, mint egy szerelmes. Vagy olyasmi.

2013. ápr. 18. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ja értem. Szóval a szopinyalitapi oké, de ha úúúúgy néz, és ír facebookon az már sok. Logikus. Elnézést kérek, én vagyok a hülye.
2013. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Iigen, pontosan^^ :)
2013. ápr. 18. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Előfordulhat...

És házinyuszira is lövünk.. Édes játék, ha szereted az ilyeneket semmi extrát ne várj tőle de ez jó... Nekem is van egy mostoha bátyám ;) annó mi is jól elvoltunk mostmár neki is és nekem is Kapcsolat pici gyerek, Ő játszik az én fiammal én nagyon bírom az övét...

Mi elszórakoztattuk egymást annó de sose gondoltunk ettől többet... Egyszer csak vége lett nem is haragudtunk egymásra érte... Asszonykája tudta az állandóan kavar valamit, az én párom is tudja de nem foglalkoztatja...

2013. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

dehogy akarsz te bármit is hárítani, kisbogár ...

csak érdekes volt ide is kiírni, hogy milyen kis fruska vagy ...

2013. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is lehetnél a mostoha hugim :DD
2013. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!