Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanya részéről normális ez...

Édesanya részéről normális ez az információ megosztás? Nem túl intim ez a dolog?

Figyelt kérdés
16éves fia kérdezte miért nem megy el XY helyre.Erre az anyja válasza az volt,hogy azért mert megjött neki.Láttam a srácon,hogy nem igazán erre a válaszra számított és zavarban volt.Nem tudta hova tenni a választ.

2013. ápr. 25. 22:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha most kezdi el ezt a nyíltságot, akkor nemcsoda, ha zavarban volt a srác. Ha egy aranyos lány előtt mondta ezt az anyuka, szintén érthető. Egyéb esetben meg nem árt a fiúnak, egyáltalán nem olyan intim dolog ez. Lehet érzeni a nőkön ha menstruálnak, tök más lesz a szaguk...
2013. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, teljesen normális dolog, miért kellene titkolni az életnek egy természetes folyamatát?

Egy 16 éves fiú meg nem tudom mit pironkodik, amikor már tökéletesen tisztában kell lennie (iskolai szinten is) a női szervezet nemi működésével... persze azért annyira nem csodálkozom, amíg kórházban dolgoztam anno, x-szer láttam a honi prüdéria melléktermékét, a szoptatós kismamák kórterméből elpirulva kiforduló orvostanhallgatókat....

2013. ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem tudta hová tenni? Kérdezett valamit, válaszoltak rá. Ennyi. Gondolom nem újdonság egy 16 éves fiú számára, hogy az édesanyja is menstruál. Nem értem a problémát.
2013. ápr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem, nem kell az ilyet más orrára kötni, akkor sem ha nyilvánvaló.


- Anyu, jól aludtál?

- Nem, mert szexeltem apáddal.


-Apu, miért keltél fel ilyen korán?

-Magömlésem volt.


Mindekét dolog természetes, de nem vagyunk rá kiváncsiak.

2013. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem kell elmondani, hogy mikor jött meg az anyának, de ha úgy hozza, hogy pl egy strandolásért nyaggatják, akkor én a helyében elmondanám.

Nagy fiú, megérti ezt a részét, titkolni nem kell, hazudni sem, hogy most ezért meg azért nem, holott más az igazság.

2013. ápr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ebbe semmi rosszat nem látok.
2013. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

Aztán hazudjon majd a gyerekének, aki levágja rögtön, hogy valamit titkol, elkezd kombinálni, mint minden gyerek, ha nem hazudik jól az anya és a végén ő is olyan lesz?

Tudom, durva elmélet, de nekem is sokszor hazudtak szüleim, hazudtam nekik én is, mert ezt tanultam, hogy ne legyek őszinte, mivel ők sem azok velem.

2013. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez lenne a normális, ha minden családban ilyen természetesen tudnának beszélni a menstruációról.
2013. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl intim. Miért, inkább hazudott volna? Egy 16 éves srácnak meg illene tudnia a menzeszről, és nem úgy kezelni, mint vmit, ami fujj, de undi.
2013. ápr. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe semmi gáz nincs. Lány vagyok és öcsém van 2 év van közöttünk. Bármit meg tudunk beszélni, eleve így lettünk nevelve. Volt már, hogy ő szaladt el nekem tampont venni, mert elfogyott és úgy görcsöltem majd meghaltam. Sőt, még görcsoldót is vett már nekem. Mi mindent megbeszélünk és sztem ez így normális. Ha már családba is titkolóznia kell az embernek, az milyen már? Am meg a menstruáció és a szex nem ugyanaz. Egyik válaszoló írta, hogy "szexeltem apáddal". Nyilván azt mi se kötjük egymás orrára. Mondjuk tesóm meg én azt is megbeszéljük, de nyilván abból anyu kimarad :D
2013. máj. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!