Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális - működők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális - működőképes az ha egy 30 éves nővel alakul ki egy kapcsolat úgy hogy neki van már egy gyereke és én meg 24 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatba mellőzük ezt a orbitális tévhitet hogy a szerelembe a kor nemszámit és a sok hasonló dolgot :) Van az a kor amikor már valóban nem számít de ez még nem az. Ugyan úgy ahogy vannak olyan dolog amiket legtöbbször megszokott már az ember mint hogy a srácok picit idősebbek vagy egy srác általában magasabb mint a barátnője , persze van olyan hogy nem így van de mindenbe előfordul a kakukktojás :) Most csak arra vagyok kiváncsi hogy ilyen felállásba és gyerek mellet működhet egy kapcsolat e vagy hirtelen nagy ugrás lenne ez még nekem mivel egyik pillanatba igy élek és a másik pillanatba pedig beleugrok egy teljesen más életbe.

2013. jan. 16. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán működhet. De sikeresen beletenyerelsz!
2013. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez megint felesleges kérdés hiszen a választ az idő dönti el.


Példának okáért...volt már olyan esküvő ami óriási csinnadrattával zajlott-aztán válás lett a vége, míg olyan is volt ahol a két tanú az utcáról jött és ma is boldogan élnek.

2013. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan működhet, viszont a gyereket neked el kell fogadni és tudnod kell, hogy egy nőnek mindig a gyereke az elsődleges. Tehát Te csak második lehetsz az életében már. Ezzel nincs semmi gond, mert ez közös gyereknél is hasonlóképen alakul majd.
2013. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, te el tudod e fogadni az ő gyerekét szinte sajátodként. És fel vagy e már készülve egy ilyen kapcsolatra. Értem ez alatt azt, hogy ha szükség úgy hozná el tudnál e tartani magadon kívül 3 embert. (persze valószínűleg nincs rá szükség, de most reális helyzetet nézzünk) És, hogy ő szeretne e tőled gyereket, persze ha te is szeretnél. Ha ezeket sikerül egyeztetni, akkor tényleg nem számít a kor. Az én esetemben viszont számít. A hölgy 37 éves két gyerekkel, és 26 vagyok. Ő már nem szeretne gyereket én igen. És jelenleg nem is tudnék eltartani magamon és max még egy emberen kívül senkit. Szóval esetemben nem működőképes a kapcsolat sajnos. Ezért nem "raboljuk" egymás idejét.
2013. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek.. az anyagi helyzet jelen esetben és szerencsére a legkisebb gond főleg ebbe a világba szóval tényleg lekopogom de a többi az már igen. Át szeretnék esni azokon a dolgokon pl gyerekvállalás ami neki is annyira új mint nekem, és itt már ilyenről szó sincs. Nagyon jól megértjük egymást és valóban ritka de passzolunk viszont itt meg ez a probléma hogy nekem marad ki olyan dolgok amik lehet hogy túlélhetők viszont nekem zavaró...
2013. jan. 16. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet még közös gyereketek is, az meg, hogy ő ebben tapasztalt, lehet nem is rossz.
2013. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ez a másik : ) Az biztos hogy az egy piros pont : ) mindenesetre ez érdekes most számomra.
2013. jan. 16. 13:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyire akarod ezt a kapcsolatot?

Mennyire tudod magad elképzelni abban a családban?

Mennyire szereted a gyerekeket?

El tudnád képzelni hogy lesz egy gyerkőc az életedben akiért te is felelős leszel?

Elgondoltad már hogy ez a kapcsolat nem olyan lesz mint egy gyerek nélkülivel?Hiszen nem olyan időbeosztás lesz mintha ketten lennétek.Mondjuk attól függ hány éves a gyerek.

De mielőtt belevágnál gondold el az életed velük milyen is lenne.És gondold át a kérdéseket amiket feltettem.

Ha mindig arra lyukadsz ki hogy ez nem probléma,ez megoldható,ez így jó lenne Én eltudnám velük képzelni az életemet akkor szerintem már nem lesz több kérdésed.


Én minden párkapcsolatom előtt elgondoltam hogy milyen lenne ha összejönnék vele és mi lenne ha komolyabbra fordulna a dolog és szerintem mindig jól döntöttem.

Igaz még csak 20 éves vagyok de most érzem a legjobban hogy semmi olyan nem történt eddig amit megbántam volna és miért?Mert átgondoltam mindent előtte.


Remélem segítettem valamiben ha még nem is mindenben.

Sok sikert. =)

2013. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 13:54


Ez az amit még nem bírtam eldönteni, és nem vagyok benne annyira biztos hogy kész vagyok e erre még. Baromi nagy ugrás . Viszont ott van az a része is hogy kész vagyok.. Tényleg baromi nagy ? jel vagyok és kész is vagyok de nem is.

2013. jan. 16. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:

12 éves voltam, amikor anyu 32 évesen összejött egy 22 éves sráccal. A mai napig együtt vannak, augusztusban született a kishúgom, szóval igen, működhet!


21/L

2013. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!