Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gázos anyagilag. Működőképes...

Gázos anyagilag. Működőképes lehet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt.Pont azóta van rossz anyagi körülmények között a pasi(nem kamuzik,ez tényleg így van).Tehát ez idő alatt szinte sehova nem tudtunk elmenni,se egy apró meglepetés,szinte semmi.Ilyen kapcsolatom még nem volt,mivel volt olyan nagy szerelmem,akinek nem sok pénze volt,de nagyon kis ötletesen oldott meg mindent,maradandó élményeket okozott még így is.Én eddig meg tudtam oldani a saját dolgaimat,eddig nem néztem a pénzügyi részt,de most kezd elegem lenni.Nem laktunk együtt,de sokszor átjött hozzám,nem egy személyre vettem kaját vagy bármit,hanem többet,mert nem sajnáltam.Olyan helyzet adódott,hogy 50km-rel arrébb kellett költöznöm,ami úgy gondolom pite távolság.Arra nincs pénze hogy eljöjjön hozzám,telefonon is max. 1-2 sms-t tud írni,eddig én hívtam.Eddig vártam,hátha össze tudja szedni magát,mert amúgy talpraesett,de meddig érdemes várni,vagy egyáltalán van-e értelme ? Ő tűnik erősebbnek,de mégse az,hiszen már nagyon sokat segítettem neki,de nem arra vágyok hogy egy férfit istápoljak.Ti mit tennétek ? Szeretem,szexuális téren minden okés,de ez miatt semmi közös élményünk nincs,így nem lehet élni.Hozzáteszem egész életében megoldotta a pénzügyi dolgait,legalábbis ahogy ő elmondta,ahogy én láttam,de ezzel nem vagyok előrébb. Ő 47 éves,én 34.
2013. ápr. 26. 21:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

20-as! Olvasd el amiket írtam, és ha még akkor sem érted, akkor pontozz le, nem fogom már ezt tovább magyarázni! Nem a kocsmában szerzi a tapasztalatokat, több példát is írtam...

Nem tehetek róla, hogy személyes támadásnak veszed ha valakinek más a véleménye, és szerinted valakit vagy benyomtak egy zsíros állásra, vagy egy primitív bunkó, igaz?

Inkább legyen valaki egyszerű, mint egy olyan bonyolult lélek, akinek hozzád hasonlóan nehéz a felfogása! Úgyis azt hallod ki mindenből, ami neked tetszik, amire habzó szájjal ugorhatsz. Gratulálok!

Ha nem tetszik a véleményem pontozz le!

Ja, de amúgy meg válaszolhattál volna a kérdésre is ahelyett, hogy engem fikázol!

15-ös voltam :-)

2013. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
19%
Keress egy fiatalabbat és pénzesebbet!
2013. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
20%

Kedves 15-s, a kérdésre nincs mit válaszolni. Lusta a pasi és kész. De ez nem azt jelenti, hogy minden pasi az vagy minden munkanélküli az lenne és hogy itt bőségesen van meló, csak akarni kell. Amikor egy állásinterjúra (egy hely kiadó csak) 20-30 fő jelentkezik. Minimum.


Az hogy vannak otthon meg a kocsmában üldügélő részegesek, az oké. Mindig is voltak. Nyilván ez a 47 éves lúzer is itt a kérdésben azért talált egy kétségbeesett 34 éves nőcit, hogy majd eltartja. Ha másból nem a gyesből.

Nekem igazából egyetlen egy mondat szúrta a szememet és az ,hogy aki akar, az tud dolgozni. Holott ez nincs így. Tudom jól, kik mondanak ilyeneket.

2013. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is ha valaki nagyon akar tud találni munkát. Persze azt már nem szokták hangoztatni hogy ők csak az álommunkát hajlandóak elfogadni, tehát legyen közel, fizessen jól és ne legyen könnyű. Kényelmes, mert bár felnőttként eltartja őket a családja és még sokan sajnálják is őket. Több ilyen embert is ismerek, akiknek bár lett volna lehetőségük dolgozni, diplomával nem fognak akármit csinálni. Vagy pedig 80000-ért nem megy el dolgozni. Elhiszem hogy vannak, akik mindent megpróbáltak és mégsem jött össze semmi, de azért nagyon sokan nem is akarják igazán. Csak ebbe az nem lát bele aki nem ismeri őket mert sírni nagyon tudnak hogy nincs semmi.
2013. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mármint legyen könnyű
2013. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez az állapot 60%-ban a munkaadók miatt van. Azt hiszik ,hogy ha 80-100k között adnak, akkor már megalázható a munkavállaló. Meg elvárják, hogy továbbképezd magad, persze ingyen ja és ha lehet, akkor néha hasoncsúszva gyere be dolgozni.

A lélek bonyolult dolog. Minél intelligensebb valaki, annál jobban belátja ezt. (Ez alól kivételek a különböző személyiségzavarok, szindrómák stb, ugyanis az ilyen emberrek fogyatékosok - lást Einsteint is).

2013. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Várjunk csak, A pasinak nincs munkája vagy van de nem keres eleget? Mert ez óriási különbség és nekem nem egyértelmű melyik itt a helyzet.
2013. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!