Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalással kapcsolatos...

Megcsalással kapcsolatos kérdés-szerintetek?

Figyelt kérdés

Konkrét fizikai megcsalás nem történt, viszont nagyon sz@rul esik. Kb.január közepén szakítottunk az exemmel-én hagytam ott, mert egy alkoholista haverja nagyon rátelepedett, és gondoltam, hátha ettől észhez tér, ha már a szép szó nem használ:S Ehelyett viszont az történt, hogy továbbra is eljártak inni a közeli kisboltba, ahol az ex igencsak összemelegedett a házas, kétgyerekes boltos csajjal. Azt tudtam, hogy barátok, sokáig nem is zavart a dolog.

Mi időnként összejártunk az exszel. Azt tudtam, h szeret, viszont eléggé elkezdett inni, én meg ezt, meg az ezzel járó viselkedést nem bírom elviselni.

Múlt hétvégén együtt aludtunk, és megnéztem a telefonját. Tele van a mobilja a csaj képeivel -lefényképezte korábban is, a csaj is őt, akkor megkértem, h ne, mert ez sz@rul esik.- na és már régebbről is voltak képek, mikor mi még papíron is együtt voltunk. Meg millió egy hívás, sms, elég félreérthetőek.

Az ex szerint nincs köztük semmi, mert 'kétgyerekes, férjes asszony, és a férjével sem szexel', viszont nem úgy viselkedik, nagyon teszi magát, és nemcsak az exnek, csak ő ezt nem látja.

Ami piszkosul idegesít, és ez nem hagy most aludni: ez az egész már akkor elkezdődött, mikor köztünk még minden rendben volt. És amikor ott hagytam a párom, tényleg azt hittem, hiányozni fogok és észhez tér, de mint kiderült, ez a csaj már akkor hívogatta, h menjen át a boltba, szóval ő is benne van abban, hogy elcsesződött ez az egész. És ez engem nagyon idegesít, bánt és megalázva érzem magam! Nagyon! Az biztos, h szex nem volt köztük, mert az exnek az alkohol miatt nem százas a @, a csaj pedig 'erényes', de bőven elég a 'Ma sem találkozunk :('- sms, a szívecskés kép stb. És hogy mindezt a hátam mögött, úgy, hogy tudta a csaj, h együtt vagyunk.

Na a kérdés! :-) Az ex elmehet a francba ezek után, de a csajjal mit csináljak



2013. ápr. 27. 00:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szólnék a férjnek, hadd tudja meg mekkora cédával él együtt.

Sajnálom, hogy így jártál!

Fel a fejjel, találsz olyan pasit aki megérdemel!;)

2013. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, hülyét akkor csináltál magadból, amikor ott hagytad a férjed(?), aztán meg siránkozol miatta meg szexelsz vele. Meg nyomozl utána. Minden gondolatod ő.
2013. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

NEM szexeltem vele! Az ivócimbora felbukkanásáig aránylag jól mentek a dolgok, ezért persze h kötődök hozzá. Még. :-) Próbáltam vele szépen beszélni, de piással esélytelen. Ezért hagytam ott. Na de nem is ez volt a kérdés!

Az exnek van nagyobb sara, ezt én is tudom, de vele többet nem akarok foglalkozni.

2013. ápr. 27. 08:16
 14/18 anonim ***** válasza:

Nézd, kiderült, hogy a kapcsolatotok alatt is "megcsalt". Plusz még alkoholista is. Megértem, hogy fáj, de ilyen embert akarsz magad mellé? Ha nem, akkor engedd el.


Felesleges a csajra mérgesnek lenned, mert ha az exed nem akart volna tőle semmit, akkor hiába tette volna magát...Szerintem a legokosabb, amit tehetsz az az, hogy hagyod őket a fenébe. Ne csinálj semmit.

2013. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

Na amikor ennyire senki nem szexel senkivel, akkor általában mindenki mindenkivel...

"Múlt hétvégén együtt aludtunk" - és persze nem szexeltetek, hát nézd, döntsd el kinek hazudsz, nekünk vagy magadnak...csak azért, mert nekünk mindegy!

Az exed pedig, legyél nyugodt kupakolgatja a nőt már régóta! Örült, hogy te elmentél ez látszik a viselkedésén!

Innentől kezdve minek erőlködsz még! Értem hogy csorba esett a hiúságodon, de ez a legrosszabb, amit tehetsz, hogy futsz az általad kidobott ürge után, aki meg látványosan letojja a fejed!

Foglald le magad! És felejtsd el ezt a kapcsolatot! Hidd el te jártál így a legjobban! :)

2013. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"Az ex elmehet a francba ezek után, de a csajjal mit csináljak" => ugyanazt, mint a volt pasiddal! Sz.rd le!
2013. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van szex a másik nővel max veled nem volt.mert mi más motiválná hogy fényképezgesse meg stb. Nőjj már fel lehet hogy az érettebb nőkre bukik és ezért vele él nemi életet
2013. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hagyd az egészet a fenébe! egyikük sem ér annyit, h ezen túráztasd magad.


felesleges volt a szakítással szórakozni. mindketten hibáztatok. ő a piálással, te meg a játszmázással.

ne legyél a mindig kéznél levő punci számára, sokkal jobban fogod magad érezni, ha inkább egy olyan pasival kezdesz kapcsolatba, aki megbecsül, és nincsenek számodra zavaró tulajdonságai. mondjuk az alkohol nálam is kizáró ok. illetve a túlzásba vitele inkább.

2013. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!