Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragszik...

Szerintetek jogosan haragszik rám a voltanyósom? Én rontottam el?

Figyelt kérdés
Meghívott a szülinapjára (, korábban is volt már ilyen, jó a kapcsolat, gyerek is van). Először elfogadtam persze, de miután megtudtam hogy ott lesz a nővére is lemondtam. Ő elég érdekes nő. Nem nézi jó szemmel, hogy még mindig családtagnak tekintenek. Jó párszor kavart is már, anyósomat, a voltférjem barátnőjét is próbálta afelé terelni, hogy ez "nemnormális" dolog, én még akarok valamit a voltférjemtől (az sem hatotta meg, hogy amúgy párkapcsolatom van nekem is 3 éve) Ezek fényében inkább úgy voltam vele, nem megyek, nem akarom hogy engem figyeljen. Szóval lemondtam. Az exem persze levágta a helyzetet és - nem tudom miért- de az anyukájával is megtárgyalta. Ő pedig most haragszik rám. Szerintetek jogosan? Nem túlozza el ő is egy kicsit? kedves hogy meghívott persze, tudja amúgy hogy szeretem, de nem akartam feszültséget, felhívtam megköszöntöttem, ajándékot is küldtem a kicsivel
2013. ápr. 27. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ne agyalj ezen! Ha jó a viszonyotok még mindig, utólag is elmehetsz majd valamikor, amikor csak ő van otthon, így senki nem érzi, hogy minek vagy ott...aztán kifejtheted neki, hogy nem akartál feszültséget, de vagytok ti egyébként is kapcsolatban, hogy tudni fogja, ha kamuzol...
2013. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok kamuzni, ha már így alakult akkor meg fogom neki mondani, hogy a nővére miatt volt. Egyébként tudja hogyan áll a testvére a dolgokhoz, nem lesz neki újdonság.
2013. ápr. 27. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, majd utólag megbeszélitek. Ha legközelebb mész hozzá, ugorj be a cukrászdába és vegyél 1-2 szelet tortát amivel majd ünnepelhettek 3asban a gyerekkel.
2013. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!