Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért miért haragszik rám anyós?

Ezért miért haragszik rám anyós?

Figyelt kérdés

Vásároltam intersparban egy palacsinta forgatót 600ft-ért. Ezért nagyon berágott rám, miért nem tudom feldobálni, meg a fakanállal megfordítani?! évekig úgy csináltam, de a fakanál, amit erre használtam kiszálkásodott, sorban dobtam ki a palacsintákat, mert elszakítottam mindet és nem tudtam megfordítani vele... feldobni pedig nem tudom már, sokszor leejtem, nem sikerül a 10.nél sem, pedig erőlködtem, próbálkoztam, nincs kézügyességem.

Kifizettem neki, de most is durcizik és szerinte pénz kidobás, fölösleges, sőt nem tudok spórolni, ha ilyet vásárolok...

Jogosan haragszik? szörnyen érzem magam. Tényleg luxus cikk ez a kis eszköz?


2013. jan. 15. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem normális, ha ilyen kis apróság miatt besértődött. Ha kifizetted, akkor meg mi a gondja...
2013. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
94%
Szerintem nem gond és nem is kellett volna megharagudnia! Szemtől szembe kérdezd meg h miért csinálja ezt!Szerintem menni fog. Hajrá
2013. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha az ö házában laktok, akkor mindegy mit csinálsz neki van joga mindenhez.
2013. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem haragszik jogosan. Neked pedig nem kell magyarázkodnod! Semmi baj nincs!
2013. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ant39 ***** válasza:
89%
Ne felejtsd el az anyós mindig mindenért haragszik. Most nehogy ezen tépelődj, nem éri meg. Én mosolyogva sütnèm a palacsintàt elôtte. Sôt megjegyeznèm hogy veszek egy màsikat tartalèkba. Mellesleg nekem is kettô van . Bocs de az anyòsod nem normàlis.
2013. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az ő lakása, de az én pénzem. Főzök, mosok, takarítok.

Sajnos rászorulunk párommal, nincs elegendő pénzünk külön költözni, albérletbe...

Viszont rosszat soha nem akartam neki, nem vásárolgatok "csak úgy", meg olyan megfontolásból sem "mert tetszik", "mert akciós volt"...

Arra tanít (és mindig tisztelettel hallgatom, ha beszél), hogy min spórolhatunk, hogy tehetünk többet a környezetünkért. Szeretjük egymást, de nem értem a dolgot. Mondtam neki, hogy nem értem őt, miért haragszik? csak hallgat, vakargatja idegesen a szája szélét, de csak néz és nem szól.

2013. jan. 15. 20:53
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Mond meg miért vetted,vagy éppen ne mondj semmit sem.Ha a te pénzeden vetted pláne!!

Nála laktok??

Ha nem akkor meg pláne semmi köze hozzá.

Most rakd le az alapokat anyóssal.Késöbb nehezebb lesz ha már mindenbe beleszól. :)

2013. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Én is utálom amikor minden hülyeséget megvesznek aminek semmi haszna csak a helyet foglalja. Ha csak nem sütők minden hónapban palacsintát akkor egy porfogó csak.
2013. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Inkább szükséges dolog. Soha nem jutott eszembe palacsintát fakanállal megfordítani. Feldobni én sem tudom, pedig nagyon régen főzök.
2013. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Mondd el neki, hogy én ezelött 30 évvel vettem egyet, és még ma is azt használom - ez a 600 Ft a következö 30 évig elég lesz neked, igy nem sok kiadás az egész.
2013. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!