Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. A szüleim...

13 éves lány vagyok. A szüleim állandóan veszekednek. Már elegem van. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Napi szinten veszekednek.Apa mikor hazajön,megjegyzéseket tesz.Ez kb 1-2 éve megy,és már nem telik úgy el nap hogy ne sírnék miattuk.Többször is azért ébredek fel,mert ordibálnak egymással.Legtöbbször apám kezdi a balhét.Már mondtam anyunak hogy már elegem van,minidg azt hallgatom hogy veszekdnek.Anya szava erre:Nekem is..Pénz miatt,apum állandóan féltékeny..Legutóbb azért veszekedtek,mert anya munkahelyén céges buli volt,és anya mondta hogy menjünk mi is.Én annyira nem vagyok oda az ilyen 'mulatós' bulikra.És apa mondta hogy nem megy,anya meg nem mehet egyedül.Utána meg úgy volt hogy anya megy,mert mindig mindenből kimarad.Valahogy csak megbeszélték hogy akkor apa is megy.Meg én is.Soha nem velejtem el azt az estét.Ott is veszekedtek,ott már apám tele itta magát alkohollal.Mindenki őket nézte.Mindig minden apróságon veszekdnek.
2013. ápr. 27. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vagy a nagybácsik-nagynénik. Persze apukádnak az apukád testvére, anyukádnak meg az ő testére tudna szólni.


Persze meg kell találni a határt, amíg a segítséget tényleg segítségnek veszik a szüleid (akár a szüleiktől, akárt a testvéreiktől kapják), és nem beleavatkozásnak a másik dolgaiba.

2013. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!