Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne önzőség ha elmennék...

Nem lenne önzőség ha elmennék egy hétvégére a párommal, és a nagyszülőkre hagynánk 21 hós fiunkat?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első alkalom hogy több időt töltenék távol tőlle. De mostanában eléggé feszült vagyok és úgy érzem túl feszítem azt a bizonyos húrt.Főleg hogy megint babát várok. Szeretnék egy kicsit lazítani a férjemmel, távol a gondoktól. De nem tudom nem korai e még itt hagyni egy ekkora gyereket. Ki is írtam a minap egy kérdést ahol jól le is lettem osztva a hiszti miatt. Most szeretnék kicsit lazítani kettesben a párommal. Mit gondoltok erről?

#gyerek #nyaralás #nagyszülők.
2013. ápr. 29. 12:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem menj el nyugodtan.

Akinek meg ez nem tetszik,ne foglalkozz vele.Szerintem nem önzőség,attól még nagyon szeretheted a babádat,ha elmész kikapcsolódni.

Szerintem menj el bátran!

2013. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%

Bocs az őszinteségért, de egyrészt azt gondolom hogy aki nem bír 1 gyerekkel, ne vállaljon többet.


Ha aludt már ott nélkületek, jól érzi magát, a nagyszülőknek sem gond vagy nagyon megerőltető, akkor menjetek nyugodtan.

Ők tudják kezelni a hisztijét?

2013. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Olvastalak..........szerintem sipirc lazitani, be fogsz csavarodni! Passzoljátok le a pulyácskát és kapcsoljatok ki egy kicsit!
2013. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

Jajj, 2. ez a tipikus magyar mentalitás! A szülő nem pihenhet a gyereke nélkül, fúj, milyen ember az ilyen?...áh.


Kérdező: egy majd' 2 éves gyereket nyugodtan rábízhattok a nagyszülőkre - ő is élvezni fogja, hidd el! Neki is mondjátok, hogy most ő is vakációzik picit a nagyinál, játszanak majd egész nap, a nagyi a kedvenceit főzi, stb...:)


Ti meg menjetek és romantikázzatok kettesben, mert a kapcsolatotok is fontos - attól még nem csak apa és anya vagytok, hogy van gyereketek, hanem egy pár is, és a párkapcsolatokat ápolni kell.

2013. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
A mi kisfiunk is ennyi idős volt, amikor először (és jó ideig utoljára) elmentünk a férjemmel két éjszakára. Mindenki jól érezte magát, mi is kipihentük magunkat még utoljára (akkor már 8 hónapos terhes voltam), nagyszülők unokáztak, a gyerek mamázott, tök jó volt. Nem mondom, hogy nem hiányzott, vagy hogy ezt minden héten el kívánjuk játszani, de évi egy-két alkalommal nyugodtan, nektek is jót tenne.
2013. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igazából párom még nem tudja, meglepetésnek szánom neki. Nem a gyerek a hiszis hanem én mostanában. Ezért szeretnék kicsit lazítani a párommal. Eddig még nem aludt külön töllünk a kicsi. De úgy érzem itt lenne az ideje kicsit kikapcsolodni.
2013. ápr. 29. 12:51
 7/29 anonim ***** válasza:
34%

2-es vagyok: írtam, hogy menjenek.


De mi lesz, ha 2 gyerek lesz? Majd hetente kiborul és elfut? Én csak ezt nem értem, nem azzal van baj hogy mennek.

2013. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
Mentalitàs ide vagy oda, jól lepontoztatok:))) istenem...
2013. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az hogy mi lesz két gyerekkel majd eldől. De gondolom semmi, hiszen rengetek embernek van nem hogy kettő de három négy és mégis elbírnak vele. Egyébként két gyereket is el lehet küldeni nyaralni, két nagy szülő van elvégre. Úgy érzem nekünk is jár a lazítás hiszen nem csak szülők de emberek is vagyunk. S nem az a célom hogy a fiamtól szabaduljak hanem az hogy én is megpróbáljak kicsit lazítani a görcsös ragaszkodáson és a kötödésen ami kezd betegessé vállni. S hogy egy hétvégét a férjemel töltsek kettesben, mielőtt megjön a baba. Ez akkora nagy bűn lenne?
2013. ápr. 29. 13:02
 10/29 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!