Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg önzőség lenne a...

Tényleg önzőség lenne a férjemmel eltölteni kettesben egy hosszú hétvégét (csütörtöktől vasárnapig) csak kettesben, messze a gyerekünktől?

Figyelt kérdés

2 éves a pici, a nagyszülők vigyáznának rá addig, mi pedig elutaznánk kicsit külföldre.

Viszont a környezetemben sokan ezt önzőségnek titulálják és szerintük a gyereket is vinni kellene és hogy úgysem lesz el a nagymamával..

Ti hány évesen utaztatok el nélküle bárhová? Hogyan fogadták a többiek az ötleteteket?


2013. márc. 25. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/171 anonim ***** válasza:
92%
Érezzétek jól magatokat :)
2013. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/171 anonim ***** válasza:
7%
Igen, önzőség! A gyereket nem pár hónapra csináltátok, az egy egész életre szóló felelősség. Vigyétek őt is magatokkal!
2013. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/171 anonim ***** válasza:
8%
Persze hogy az lenne. Nem tudtátok hogy lemondásokkal jár a gyerekvállalás? 2 éves gyerek mellett túl nagy luxus ezt megengedni magatoknak! Még belföldön 1 max 2 nap beleférne, na de egyből külföld? És ha valami baja lesz? Hogy jöttök haza? Vagy majd telefonon külditek neki a szülői szeretetet?
2013. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/171 anonim ***** válasza:
6%
Az agyam eldobom az ilyen szülőktől. Nyaralni is ketten mentek majd? Minek csináltatok akkor gyereket?
2013. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/171 anonim ***** válasza:
90%
a nagymama is valahogy felnevelte a saját gyerekét, szerintem megoldja..
2013. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/171 anonim ***** válasza:
89%
Úristen, ne hallgass ezekre a degeneráltakra. Menjetek csak el! Élvezzétek ki a pihenést és egymást! ;)
2013. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/171 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem miért ugranak neki a válaszolók. Szerintem, ha voltak már a nagyszülőknél, menjetek nyugodtan. 4 nap nem olyan sok. A szülőknek is töltődni kell. Nem azt jelenti a szülőség hogy soha sehová nem lehet elmenni. Egy gyereknek az a legnagyobb ajándék ha a szülei szeretik egymást. És ha ez a hétvége a kettejük kapcsolatát építi, akkor csak jó lehet.

Egy egyéves anyukája- még nem mentünk sehová kettesben magunk- de vágynánk rá...

2013. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/171 anonim ***** válasza:
16%

Nehéz ügy ez.

Itt ilyen kérdésekre általában a két véglet van, hogy nyugodtan mehettek, vagy a világ legnagyobb bűne.

Magam részéről nem tudom. Nem ítéllek el, de valahogy a 2 éves gyerekem nélkül nem tudnék elmenni. És szerintem valahol ez a normális egy szülőnek. De legalábbis a külföld biztos túlzás. Persze ha nem Ausztria vagy Horvátország.

2013. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/171 anonim ***** válasza:
92%

És hol van az megírva, hogy egy gyereknek éjjel-nappal a szüleivel kell lenni? Nem ismeretlenre bízzák könyörgöm, hanem a nagyszülőkre.

Minden kapcsolatnak és minden embernek kell, hogy figyeljenek kicsit egymásra, csak egymásra. Kikapcsolódjanak, feltöltődjenek, hogy aztán a gyerkőc boldog szülőket kapjon vissza. :)

Szóval én mennék, érezzétek jól magatokat!

2013. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/171 anonim ***** válasza:
91%

Ne foglalkozz az utolsó néhány válaszolóval, a gyereknek semmi baja sem lesz, ha pár napig a nagyszülökkel lesz. Nektek is kell egy kis kikapcsolódás és ettöl még a gyereket nem hanyagoljátok el.

A gyereknek is érdekes lesz a nagyszülökkel lenni, és nektek is jót fog tenni, utána sokkal több energiátok lesz a gyerekre meg a mindennapokra.

Kellemes pihenést kivánok.

2013. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!