Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek, hogy viseli a család,...

Nektek, hogy viseli a család, hogy az éjszakai élet rabjai vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem egyre nehezebben, mert ilyen 3-4X járok klubokba hetente. Mindig mondom, hogy áá mos kihagyok egy hétvégét, de aztán csörög a telefonom, hogy pl. a Rioban nagy party van, aztán elönti az agyam a lila köd és már a kocsiban találom magam.

Nektek, hogy bírja ezt a család??


2013. ápr. 29. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem a szüleid pénzét költöd klubbokra addig a te dolgod, ha viszont már anyuci/apuci pénzét szórod az már pofátlanabb dolog...
2013. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleséged és a gyerekek várnak otthon, akkor meg ultra gáz a dolog.
2013. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatalabb koromba olyan 19-21 évesen kezdtem el ilyen helyeken tombolni, de az a szűk 3 év nekem bőven elég volt erre, akkor volt saját keresetem és a szüleim nem csináltak belőle ügyet, mert fiatal voltam, azért már nagykorú is, és mondták hogy ennyi kell ameddig még se kutyám se macskám. Pár haverommal volt hogy zenéltünk is kisebb pubokba. Ilyen Dj félék voltunk annyi jött a konyhára hogy az ital megvolt meg jól is éreztük magunkat. De most 23 évesen már beleuntam ebbe, nekem maximum pénteken vagy szombaton egy laza esti sörözés pár haverral és ennyi, nekem ez bőven elég.

A barátnőm is vár otthon, plusz néha ő is eljár szórakozni, de ha ő nem megy akkor én sem, ne unatkozzon ott, és persze ha úgy van együtt megyünk. De én már belefáradtam ezekbe a nagy discos klubbos bulikba, már nem az én világom, pedig még simán beleférne mert bőven a bulizós korban vagyok még és fiatal, de már meguntam.

2013. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járok bulizni úgy hogy jól viselik:D Régebben eljártam,de csak hétvégén.Viszont hétköznap mindig a haverokkal lógtam,szinte csak aludni jártam haza.Azt az időszakot szarul viselték.Sok veszekedés volt ebből.
2013. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha a fiam lennél, és nem az én pénzemet szórnád, nem érdekelne, feltéve, ha 18 elmúltál, akkor buliznál amikor akarsz. Ha a férjem lennél, akkor sem érdekelne, hogy ezt csinálod, csak akkor már nem lennél a férjem :D

Nekem nincs ilyen problémám, én sosem voltam bulizós fajta, leszámítva egy rövidebb korszakot, 17-18, amikor nyáron minden héten mentem egyszer.

2013. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Rioban nagy party van...és most essünk hanyatt? Ne itt játsszd a vagány embert.
2013. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Rájöttem. Most voltál életedben az első bulidban, aztán eljátsszod itt az éjszakai embert. Szánalmas.
2013. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
12évig azt csináltam amit te.De nekem eszembe nem jutott hogy fórumokra irogassak ez ügyben,volt jobb dolgom is.
2013. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
A családod helyében én ezt csak akkor tudnám tolerálni, ha a saját pénzedet szórnád el. Akkor nyilván semmi közöm hozzá, hiszen felnőtt meber vagy. A másik, hogy normálisan kellene hazajönnöd, ne csapkodd az ajtókat, ne kapcsolgasd fel az összes villanyt. Egyszóval tekintettel kellene lenned másokra is, különben egy szer "véletlenül" bennefelejteném a kulcsot a zárban, hogy ne tudj bejönni, csak mondjuk egy óra múlva.
2013. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy pár éves ilyen időszakom volt, de nagyon nehezen viselte a családom. Állandóan ment a hiszti, hogy sose vagyok otthon. Ráadásul heti egyszer jártam haza koliból és ahelyett, hogy velük lettem volna, inkább mentem bulizni. Ezért nagyon pikkeltek rám. De egy idő után meguntam ezt az egészet. Mármint a bulizást.
2013. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!