Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek, hogy viseli a család,...

Nektek, hogy viseli a család, hogy az éjszakai élet rabjai vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem egyre nehezebben, mert ilyen 3-4X járok klubokba hetente. Mindig mondom, hogy áá mos kihagyok egy hétvégét, de aztán csörög a telefonom, hogy pl. a Rioban nagy party van, aztán elönti az agyam a lila köd és már a kocsiban találom magam.

Nektek, hogy bírja ezt a család??


2013. ápr. 29. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nálam kizárólag a szombat a partynap, egyébként tisztes, dolgozó polgári életet élek :)


ennyi kell, elvégre fiatal vagyok, gyereket későbbre tervezünk. a párom is benne van a buliban, együtt szoktunk menni. együtt élünk, saját lakásban, szóval senkit nem zavarunk, mikor vasárnap reggel 7kor hazaesünk :)

nem költünk olyan sokat, ami a megélhetés rovására menne.

2013. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
25%
ezdeszar :D
2013. ápr. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves #7 Lassan 6 éve vagyok az éjszakában. Úgyhogy ez nem nyert.
2013. máj. 2. 16:41
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 17-25 éves koromig voltam partyarc, leginkább csak hétvégén, a középiskolában csak a péntek majd később szombat is, nyári szünetben szerda. Plusz ha volt akkor egyetemi party de arról nem tudtak, kolis voltam. Inkább azt nem tolerálták, ha hétköznap beültünk valahová meginni valamit, hogy minek kell nekem a cigifüstbe menni és inni.

Aztán munkám lett és nem járok sehova, mostani párom helyben mindent utál, néha megyünk Pestre, ott is csak 1-2 helyre amit megfelelőnek tart, már nem iszom, nem dohányzom, nem éjszakázom...

Hiányoznak a régi partyk, már a szüleim sem szólnának érte, de már semmi nem lesz olyan, mint régen. Párom az elején mondta párszor, hogy minek annyiszor "inni" menni, pedig csak a barátnőmmel ültem be néha meginni egy citromos sört meg táncolni. Aztán elköltöztünk és most már partyzás=0.

2013. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam a rabja,kb. 17 éves koromtól 20 éves koromig lecsengett ez a korszak,akkor is heti egyszer,szombaton mentem.Amúgy középiskola után már a saját keresetemet költöttem,és nem is laktam otthon,szóval senkit sem zavart,milyen életmódot folytatok.

Egyébként ha síró kisgyerek és feleség vér haza,avagy szülők,akik támogatnak,megértem,ha vita van belőle otthon.

2013. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Amúgy az a baj, hogy nálad a szórakozni menésből rutin lett. Rá fogsz unni, mert a szervezeted bedurcizik, és kómaszerű alvásba süllyedsz, legrosszabb esetbenvezetés közben.

2013. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
22. Ma is most értem haza. De megyünk holnap és utána is. Télen annyira nem veszélyes, heti 1-2. De ha jön a jó idő nem bírok magammal, és mindig hív valaki.
2013. máj. 3. 05:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!