Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha együtt élsz a pároddal...

Ha együtt élsz a pároddal (nő), vagy feleségeddel, és gyereketek is van, mit vársz el tőle otthon, azonkívül h dolgozni is jár?

Figyelt kérdés
pl.: idegesít-e ha sokat takarít - a férfiakat úgy tudom megőrjíti a felmosás -, állandóan porszívózik stb...
2013. ápr. 29. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mit várok el? Azt, hogy legyen szerető támaszom és kedves társam,a házimunka többnyire mindkettőnk feladata, de ha csak Ő végez valamit, akkor hálás vagyok neki.
2013. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudok ilyen nyálasan fogalmazni, mint az első válaszoló, de kb ezt. Tehát egy család vagyunk, az összes tennivalót közösen kell megcsinálni. Ha egy órát játszik a gyerekekkel, akkor elmosogatok és porszívózok egyet. Ha egész délelőtt füvet nyírok, akkor foglalja el a gyerekeket és csináljon ebédet. Ha ő takarít egész délelőtt, akkor meg én csinálok ebédet.

Szerencsére nálunk ezt nem kell elvárni, mert mindenkinek természetes, hogy közös munkák vannak, nem elvárások. Ha a gyerek a szőnyeg közepén evett meg egy pogácsát, akkor nem elvárom, hogy porszívózza fel, hanem megfogom a porszívót és felporszívózom.

2013. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem őrjít meg a felmosással és porszívózással,mert az mindig én csinálom.


Nincsenek elvárásaim,az évek alatt kialakult ki mit csinál.

Így például mindig ő főz (én besegítek krumpli pucolással,hagymaapritással,összekeverem amit elém tesz), mindig ő indít mosást (de teregetni már én szoktam),vagy porszívózni,femosni én szoktam,de a fürdőt ő takarítja.De nincsenek szabályok,évek alatt alkult ki.

És volt ez akkor is,amikor otthon volt a lányukkal egy évig.


Mindig szörnyülködve olvasom az itteni nők panaszait,hogy a férfi semmi házimunkát nem végez.

35/F

2013. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
2., lehet, hogy szerinted ez nyálas, de te meg egy tahó vagy;)
2013. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam kinél h megy ez, mivel nemsokára összeköltözünk a párommal.

Én ismerek olyan férfit, aki a sok takarítás, de főleg a felmosás miatt vált el. És szerinte a férfiakat ez nagyon idegesíti.Köszi a válaszokat.

2013. ápr. 30. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire gyakran takarítasz? Én lány vagyok, de anyám elég takarításmániás meg lakótársnak is kifogtam egy ilyet, és tényleg zavaró tud lenni.
2013. máj. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Beleszerettem az első válaszadóba.:-)
2013. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!