Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Elvált férfi vagyok, van egy 3 és fel éves fiunk. Az exfeleségem most ragaszkodik hozzá, hogy csak a jelenlétében láthassam a funkat, mivel nekem már van menyasszonyom és az exfeleségem ragaszkodik hozzá, hogy ne érintkezzenk a kisfiuunk vele. Tudom, hogy ehez nincs joga, de most pszihologus segitseget kérte az uggyel kapcsolatban. Nem értem megis hogy képzeli. A láthataskor elszoktam hozni a fiamat haza, a menyasszonyom már itt lakik, nemsokár osszeházasodunk, akar o is jonne velunk?

2013. ápr. 30. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A feleség a gyerek 3 éves koráig korlátozhatja a gyerek láthatását azáltal, hogy nem viheted el szabadon. Viszon mivel már betöltötte a 3 évet, így már anyuka nem korlátozhat téged, hogy hova viszed, és ki van még rajtad kívül a gyerek társaságában. Valószínüleg féltékeny, és a gyereken keresztül próbál téged csesztetni. De semmi akadálya annak, hogy a menyasszonyod is aktívan részt vegyen a gyerek láthatásában. Ne hagyd magad, mert neked van igazad.

És tapasztalatból mondom, jobb is minél hamarabb a kicsit a menyasszonyodhoz "szokatni", mert ha most nem kerülnek közel egymáshoz, akkor később nem lesz az igazi a kapcsolatuk.

2013. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Ne hagyd magad, csak féltékeny. A menyasszonyodat pedig be is kell vonni a gyerek életébe, minél hamarabb.
2013. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát.....

Valahol megértem az exed,mert egykor ő hozzá bújtál,ő mellé feküdtél,és azért csinálja mert kétségbe van esve szegény.Nem jó dolog amit akar,de valahol próbáld meg a helyébe érezni magad,beszélj vele. csináljatok 3-an közös programot. vagy menj át hozzá,ne legyél vele rosszba.

2013. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hármasban soha nen csinálnék vele programot, már elváltunk. A saját utunkat járjuk, kulon neveljuk a gyerekunket. A menyasszonyommal leszunk egyutt egy család, soha nem tennék olyat, hogy az exfeleségemmel csinálok programot.
2013. szept. 28. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!