Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme szeretni a családta...

Mi értelme szeretni a családtagjaidat, ha úgyis elveszíted őket és csak a hiányuk marad?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
őszinte részvétem.
2013. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert az irántuk érzett szeretetünk teszi olyan széppé az emléküket a haláluk után.

Van értelme őket szeretni, hiszen ezen elv alapján nem tennénk, akkor nem is lenne értelme senkit se szeretnünk hiszen egy nap úgy is elveszítjük az illetőt.

Őszinte részvétem, ha haláleset miatt tetted fel a kérdést!

2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Mi lenne velünk emberekkel, ha nem lenne szeretet? Én nem is tudnék az nélkül élni!

És lehet hogy kegyetlenül fájdalmas elveszíteni egy szerettünket, de az idő begyógyítja a sebeket, de előtt több 10 évet lehetne szeretet nélkül együtt élni az illetővel? Szerintem nem.

Ez az élet rendje. Megszületünk, majd ha eljön az idő, akkor meghalunk. Még ha borzasztóan fájdalmas is a halál a szerettek számára, de sajnos ez van.:(

2013. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Mi értelme enni, ha ugyis éhes leszel utána?
2013. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

mi értelme nagy dolog után kitörölni?

egyszer úgyis jönni fog megint:S

2013. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
A legbutább kérdés, amit valaha is feltettek.
2013. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Mi értelme elmosogatni, ha legközelebb úgyis koszos lesz a tányér?


Én soha nem éreztem amúgy ilyet. Vagyis nem fájt még sosem, ha valaki, aki közel állt hozzám, meghalt. Két lehetőség van. Vagy van túlvilág és akkor egy jobb helyre került, vagy nincs semmi és akkor megszabadult az élet kínjaitól. Mindkettő jó.

Az viszont nagyon fájt mindig is, ha valaki elárult, akiben megbíztam. Az valóban rossz volt.

2013. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Mi értelme külön enni a bablevest és a mákos tésztát, ha úgyis egy helyen jön ki? Akkor inkább öntsd össze, gusztusos.

Vagy mi értelme elmenni kakkantani, ha utána úgyis megint kell?

2013. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak a hiányuk maradna? Nem. Ha szeretsz valakit, akkor veled marad az emléke, és a szeretet is a szívedben.
2013. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kérdés, és sokan pont emiatt nem kerülnek közel senkihez. Pl. én sem szeretném ha fájna bárkinek is, ha egyszer meghalok.
2013. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!