Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennek így értelme?

Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a munka helyem,van 2gyerekem akiket egyedül nevelek albérletben.Persze munka nélkül az albérletet sem tudom már kifizetni.Mind kettőnek biztos helye lenne az apjánál,nem úgy mint velem.Igazából azt érzem,hogy azon kívül,hogy őket lássam felnőni semmi értelme az életemnek.Persze ez több mint elég egy anyának de én maximum hátráltatom őket hiszen még azt sem tudom,hogy miböl fh.zessem ki az albérleti díjat ebben a hónapban..tehát nekik is jobb lenne talán egy biztos lábakon álló háttér mellett mint velem..
2013. ápr. 2. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha már nálad vannak a gyerekek és ők az életed értelmei, mint a legtöbb nőnek- nem tudsz vmi megoldást? Sok nő van így valakivel esetleg közösen bérelni lakást??? -kapsz munkanélkülit, családi pótlékot, gondolom gyerektartást is, kérhetsz étkeztetési ellátáshoz támogatást ha ovis vagy sulisok... -ha valaki egyedülállóval társulsz ketten könnyebb lenne.
2013. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem lajkanak az apjuknál ,míg nem rendeződik a helyzeted,és ha már minden rendbe ,hozd vissza őket.Biztos megérti az apuka is.
2013. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!