Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Kezdek kétségbe esni 18l

Figyelt kérdés
Mindig jó visszajelzéseket kaptam a fiúktól,voltak is párkapcsolataim,de az utóbbi egy évben valamiért sosem jutok a randinál előrébb. Nem tudom mi lehet az oka, de egyre aggasztóbb látni,hogy körülöttem mindenkinek összejön a dolog, emiatt az önbecsülésem is igen alacsonyan van,és állandóan szomorú vagyok,mert nem értem mi lehet a baj.Szórakozni el szoktam járni, könnyen ismerkedem,tényleg nem értem.:( Szerintetek?
2012. aug. 8. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
írj privit...megismerkedhetünk...18\F
2012. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Inkább nekem :D


18/F

2012. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdést nem ezért írtam ki, lényegében tanácsot várnék,hogy vajon mi lehet a gond.. aki szeretne az írjon
2012. aug. 8. 21:10
 4/10 Shaddark ***** válasza:

Lehet túl jól nézel ki és elbátortalanítod a fiúkat.

A szépség néha többet árt mint használ... Légy laza, ne mond olyat ami elvárásnak tűnhet, ne dicsekedj a naon menő régebbi barátaiddal meg ilyenek. Lehet csak szerencséd nincs - esetleg olyanokkal ismizel akiknek ha lejön hogy nem lesz egy éjszakás akkor továbbálnak.

2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Rossz passzban vagy... vagy a randipartnerek rosszak. D az is lehet, hogy annyira akarod, hogy ezért nem sikerül és ez a nagyon akarás a randijaidnál is megmutatkozik és elijeszted vele a pasikat.
2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 39 éves vagyok és a csokig se jutottam az asszonnyal...nekem mondod

?

2012. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt a válasz! Dobd a privit!

;)

37F

2012. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet nem vagy elég szép?:O

lerobbantál esetleg az utóbbi 1 évben?

2012. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az az egy,ami felől tényleg sosem volt "okom" panaszkodni,mindig mindenkitől azt hallottam,hogy milyen szép vagyok, az utcán is megnéznek sokan, itt a gond az,hogy valamiért nem jön senki olyan össze velem,akivel én szeretnék..ennek az okát szeretném valahogy meg tudni.
2012. aug. 8. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Van kedved ismerkedni? A szomszéd lajos bácsi 79 éves és már 10 éve egyedül van...nagy a tapasztalata;(
2012. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!