Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem...

Szerintetek mit kéne tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2 év vágyakozás után sikerült összejönnöm álmaim nőjével. Még csak 2 hete tart a kapcsolatunk, de máris korlátozni próbál. Van egy másik lány az életemben, 8 éve ismerjük egymást, nagyon csinos lány az tény de sosem volt köztünk semmi komoly. A barátnőm megtiltotta, hogy találkozzak vele, le kellett mondanom egy közös színházi előadást, amit már régóta terveztünk. Azt mondta, hogy csak akkor találkozhatok vele, ha ő is jelen van, de mikor hármasban vagyunk, nagyon bunkón viselkedik. Nincs oka féltékenykedni, mert neki is vannak fiú barátai, sőt állandóan csüngnek rajta a pasik én mégsem nem tiltok meg neki semmit.
2013. ápr. 18. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindkét nőtől búcsúzz el. Egyik sem a te embered. De elsőként az erőszakszervezettel végezz.
2013. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi az, hogy egy felnőtt embernek bárki megtilthat ilyen dolgot? Ember, nem a seggéből rántott ki senki téged, főleg férfiként.
2013. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Valóra vált "rémálom". Most már tudod milyen, hajtsd el.
2013. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem is értelek! Két év után végre összejössz álmaid nőjével, de a nyolc év óta ismert másikkal akarsz menni szinházba. Ne haragudj, de tudod te pontosan, melyiket is akarod?! Az álomnő helyében én hagynám, hogy a régi ismerősöddel menj szinházba, de a továbbiakban újra elkezdhetnél álmodozni utánam.
2013. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Hááát. 2hét után korlátokat szab,akkor mi lesz később? Papucs leszel ,már ne haragudj nem akarlak bántani,de basszus ő álmaid nője? Aki haverkodhat pasikkal,de neked kuss? Ne hagyd,h ő "hordja a nadrágot"mert hosszú távon megbánhatod. Am.meg azt szokás mondani,h mindig az a féltékeny,akinek vaj van a füle mögött!
2013. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Elhiszem, hogy rossz két hét után máris rájönni, hogy 2 éven át rossz emberre pocsékoltad a vágyakozásodat, de szerintem ints neki búcsút... Jobb nem lesz.
2013. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem nehéz lesz olyan nőt találnod, aki jó szemmel fogja nézni, hogy egy másik nővel járkálsz akárhová...


Ha összejöttél álmaid nőjével, miért nem vele mész színházba? Talán azért, mert nem közös az érdeklődési körötök? Akkor talán nem is álmaid nője.

2013. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence_ ***** válasza:
100%

Ez egy jó tanulság.

Máskor okosabban találd ki a vágyaidat,álmaidat.

Biztos elmentem volna a színházba. Ha ő féltékeny akkor ő nem bízik magában. Nem hiszi el, hogy jó neked.

Vagy szimplán szeret uralkodni.

2013. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!