Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit csinálnátok akkor, ha a párotok bejelentené nektek azt, hogy találkozik egy nővel, akibe régen halálosan szerelmes volt? Hogy reagálnátok ezt le? Én le lettem hordva a sárga földig azért, mert nem nézem jó szemmel ezt. Teljesen megbízok a barátomban, de a másik félben már nem annyira...


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 23. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

én természetesen megértelek, bár én még félnék igyis :S de bizom benne hogy semmi nem lesz köztük, a lány meg nem tudom mit akar de lekophatna....


18L

2010. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is félek, nem is kicsit. Jövő héten leszünk egy évesek, és előtte való nap akar az illetővel találkozni. Már két estét végigsírtam ez miatt, fogalmam sincs, hogy mi lenne az ideális megoldás. Nem hallgat rám, és aztmondta, hogy ígyis úgyis fog vele találkozni...
2010. szept. 23. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire vannak "barátságban", ha azt állítaná a párom hogy csak barátok akkor sem bíznék meg benne teljesen,tartanék a dologtól. megértelek!!

de nektek kell tudni milyen viszonyban vagytok, velem ezt tuti nem lehetne eljátszani :) ne hagyd magad érvelj.

2010. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudod, az a baj, hogy pasi. ( Elnézést kérek minden pasiegyedtől aki talán itt megfordul, de a jelenlévők kivételek:) ) Makacs, Egoista, és azt hiszi, hogy övé a világ. Érveltem, könyörögtem, parancsoltam, mindenhogy megpróbáltam már, de semmi. Bízok benne, hogy nem szeretné tönkretenni az évfordulónkat, de ahogy a mostani dolgok állnak.. fogalmam sincs. Most én vagyok neki a mindene.. és el is hiszem neki... de mégis csak benne van az az érzés, még ha nem is találkoztak sokáig, nem? Egyszer sikerült elérnem hogy ne találkozzanak... a mostanira kilátástalan a helyzetem:(
2010. szept. 23. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz biztosan volt neked is olyan pasid, akibe halálosan szerelmes voltál, de ha most találkoznál vele hidegen hagyna. Talán ő sincs ezzel másképp.

Talán csak le akarja zárni magában.

De ha mégsem, hanem ha most megkaphatná, és akarja is, akkor ez ellen sem tehetsz semmit.


De ha x éve nem kellett a csajnak, most miért kellene? Meg egyáltalán, valszeg a csajnak is van pasija.


Szóval szerintem ne parázz. Mondom ezt úgy, hogy én még a szélre is féltékeny vagyok. :D

De magamból kiindulva, a legtöbb pasira rá se birok nézni, akikbe egyszer halálosan szerelmes voltam.

Ez csak egy emlék... neki is valószínűleg csak egy emlék.

2010. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a pasik lehetnek makacsak és egoisták... de ha neked az nem jön be akkor eleve úgy kéne választanod párt.. ha nem akarsz kinlódni :)

és ne alázkodj azért meg mert úgy érzi mindent megtehet, ha látja hogy sírsz hisztizel mert szereted félted, akkor úgy érzi majd hogy úgyis szereted, megfogsz neki bocsájtani ha talizik a csajjal akaratod ellenére!

de miért akar vele ennyiree találkozni? nem lehet megoldani hogy a jelenlétedben? mi oka van arra hogy találkozzanak minden áron, ha téged szeret.. :S? nagyon sajnállak :(

2010. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nem fog megcsalni, mert hogy egyszerűen nem bírna. A családjában több kapcsolat is azért mert fuccsba, mert hogy az egyik fél megcsalta a másikat... de én még mindig ott tartok, hogy nagyon szerette.


Állítólag ő a legjobb női barátja. De hosszú ideig nem is beszéltek az utóbbi időben. De férfi és nő közt, nincs olyan hogy barátság. Az egyik fél mindig többet akar a másiknál.

Nem érzem úgy, hogy megalázkodtam volna, mert túl érzékeny vagyok. Mindent nagyon a lelkemre veszek.

De fogalmam sincs... Én se bírok ránézni egyetlen volt barátomra sem...


Szeretem, nem akarom elveszíteni, de ő meg nem tudja megérteni az érzéseimet:(

2010. szept. 23. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
:) Bízz meg benne, ez egy olyan dolog hogyha megakar csalni bármikor megteszi bárkivel, és ha tényleg megakar...neked kell egy olyan srác?erőszakkal tartanád magad mellett,csak magad mellett. (egy ideig..) oké hogy elővigyázatos vagy :) de merj kicsit kockáztatni.
2010. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elkísérném.
2010. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nagyviri ***** válasza:
Egy nagy szerelmet nem lehet az egyik pillanatról a másikra elfelejteni. Inkább értékeld a pasidban azt, hogy elmondta neked, hogy találkozni fog azzal a lánnyal, és nem titkolta el. Nem biztos, hogy jól reagáltad le, lehet, hogy berágott kissé, és ezért kapott le a 10 körmödről. Ha tényleg megbízhatsz benne, akkor ne aggódj, és ne próbáld lebeszélni, mert mint te is látod, annál jobban megmakacsolja magát.
2010. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!