Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehető észre ha megcsal...

Hogy vehető észre ha megcsal a párom?

Figyelt kérdés
alapvetően bízom a páromba de néha nagyon furcsán viselkedik de csak időszakokba és kicsit motoszkál bennem hogy mi van ha megcsal vagy meg csalt ti hogy vetétek észre észre lehet venni
2013. máj. 1. 13:31
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

nos látjátok én pont ezért nem szeretném meg gyanúsítani

mert nem szeretném ezzel el marni magam mellől mert ezidáig a 7 év alatt egyszer sem adott okot rá hogy gyanúsítgassam csak mióta megszületett a kicsi azóta furcsábban viselkedik kitudja mi okból ezért gondolok arra hogy lehet hogy ez lehet

2013. máj. 2. 15:41
 32/38 anonim ***** válasza:
És ha csak az apaság okoz neki frusztrációt? Na nem azért, mert kolonc lenne neki, haem csak szokatlan egy ember életében a szülővé válás. Beszélni kell!
2013. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
hát lehet köszi a tanácsokat
2013. máj. 4. 09:20
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg elég gáz és gyerekes a 29es viselkedése.Gyerekes pont úgy mint a volt barátnője!

Szerintem nem csak a nő tehet arról, hogy a gépre telepítette a progit, mert ha normálisan foglalkoztál volna vele, és minden megadtál volna neki, és tényleg de tényleg semmi bizalmatlanságra utaló jelet nem adsz neki, akkor esze ágába se lett volna ezt a loggert feltelepíteni.

Mellesleg pont akkora lúzer vagy te is mint szerintem az említett barátnőd, mert ha nem azon a szinten lennél mint ő, akkor nem játszadozol vele meg vered át, hanem kerek perec elmondtad volna neki hogy vége ezért meg ezért.

2013. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

29es h mekkora egy f..opó vagy .-.-"

talán ha tényleg foglalkoztál vna a csajoddal akkor ez az egész nem lett volna...

2013. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Kiderült valami azóta?
2014. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
konkrétan nem de van egy csaj aki jár hozzánk nagyon jóba vagyunk és lebuktak már párszor 2 értelmű dolgokon pl láttam hogy a párom a combját fogja miközben melette ül akkor a házibulin megcsókolta a nyakát a csajnak mikor azt hitte nem látom kimagyarázta a dolgokat de nem tudom mit hihetnék
2014. márc. 9. 14:14
 38/38 anonim ***** válasza:

:(

Nem tudod vagy inkább nem akarod tudni? Sajnos amiket leírtál nem félreérthető szituációk, legalábbis számomra, mint kívülálló.

2014. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!