Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szaporodott meg az...

Miért szaporodott meg az elkeseredett nők/anyukák száma, akiknek boldogtalan az élete a párjuk mellett?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasunk olyan kérdéseket,amiben a nő azt írja,hogy a hőn szeretett férfi nem törődik az anyukával,illetve a gyerekkel.A szexuális együttlétek száma rohamosan lecsökkent,ellaposodott,vagy egyáltalán nincs.

Esetleg előkerül a hűtlenség,az éjszakai kimaradozások,több az együtt töltött idő a munkatársakkal,haverokkal,mint a családdal,éjszakai kimaradozások....stb.


Ilyenkor persze,sajnáljuk őket,de nem tehetnek róla ők is,hogy idáig jutottak?

Én sosem akarom elhinni,hogy összejövök MR. Tökéletessel,akiből az esküvő,majd a terhesség után MR.Mindenért ő a hibás se..fej lesz!


Jönnek az egyetértő,bátorító kommentek,amikre a magyarázat,hogy de hát nem tudok lépni mert,

-nincs pénzem,nem tudom eltartani egyedül magamat,és a gyereket

-mert szeretem,és reménykedem abban hogy megváltozik,bár tény hogy 100X megígérte

-nem tudok hova menni


Én elhiszem hogy jó dolog kiönteni valakinek a lelkedet,de

ettől még semmi sem fog változni,hogy most egyszer a lelki támogatás végett kiteszek egy kérdést,tök jó!

Pozitív,támogató válaszok érkeztek,a mai nap jól sikerült!


Amit most tapasztalok viszont,az az,hogy a környezetemben mindenki összeköltözik,vagy arra is volt példa hogy házasodik huszonévesen pár hónap után,"becsúszott" egy gyerek!Ó tartsuk meg,közösen elboldogulunk vele,hisz elvileg felelősség teljes felnőttek vagyunk.

Aztán a nőt megviseli a gályázás,a gyerekvállalás,

a depresszió,gyesen van,összezárva a gyerekkel,nem mehet szórakozni semerre,begyepesedik.

A férfi visszasírja a régi cserfes csajszit,aki már attól is beindult ha szépen mosolygott rá.... ez hiányzik neki,próbálja az éjszakában,a haverok mellet a kanapén ülve,sörözgetés közben vagy a bárpultnál ücsörgő fiatal,szingli csajok szemében megtalálni....


Engem annyira nyomaszt ez az egész....



2013. máj. 1. 17:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18

teljesen egyetértek,csak még annyit írnék hozzá ,hogy ezek előtt előbb önmagunkat is ismerjük meg, hogy mit akarunk mi a vágyunk mit vállaljunk kik vagyunk mert sokan önmagukkal sincsenek tisztában ,és ne várjunk el semmit a másiktól!

2013. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%

Az eddigi válaszokban nagyjából benne van az igazság..

A legtöbb esetben az összeköltözés után a felek várják, hogy mit kapnak a másiktól, de ők maguk nem sokat tesznek azért, hogy jobb legyen. Nagyon sok esetben olvassuk: "nem törődik velem, csavarog..." Azt a kérdést nem teszik fel, szinte senki,hogy "Mit tettem azért, hogy szeressen velem lenni?" Ez is része a kapcsolat (kiskert) ápolásának. /Én sem járok szívesen olyan helyre, ahová mikor belépek nem mosolyog rám senki, hanem egyből megy a rinya, nyavalygás... és szerintem senki sem./ A másik fél sem tesz semmit, mert a könnyebbik út lelépni, máshol keresni azt, amire szüksége van. A mai világban már nem igazán kell (sokaknak) megharcolni egy új kapcsolatért, párért, szeretőért. Az emberek szinte tálcán kínálják fel magukat. Ezért is könnyebb ki-be ugrálni a kapcsolatokból. "Lesz másik". Később persze rájövünk, hogy EZ SE JOBB! A legtöbb esetben még rosszabb is, csak akkor már késő visszacsinálni amit elrontottunk.

Az igazsághoz nagy részben annak is köze van, amit valaki leírt, hogy nagy a megfelelési kényszer. A "Mit gondolnak mások?" Túl sokat foglalkozunk másokkal, ezzel elhanyagoljuk a saját boldogságunkat.

2013. máj. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%

22: "Azt a kérdést nem teszik fel, szinte senki,hogy "Mit tettem azért, hogy szeressen velem lenni?" Ez is része a kapcsolat (kiskert) ápolásának. "


A nők általában fel is teszik ezt a kérdést és igyekeznek is dolgozni a kapcsolatért. Legalábbis az ismeretségi körömben sok nő és néhány férfi is. Persze lehet mosolyogva, meleg étellel és tiszta lakással várni a férjet, majd csábtáncot lejteni neki. Csak azt látom, hogy sok párkapcsolatnál nagyon nagyon ritka az, ahol mind a ketten dolgoznak a jó kapcsolatért.

Valóságban a férj szépen megszokja a kezdeti jót, a szívességből már kötelesség lesz, elvárás, hogy az az alap.... Aztán a feleség szépen elunja, hogy csak ad, de nem kap semmit. Szépen beszünteti az addigi figyelmességeket, a másiknak meg persze nem lesz kedve a savanyú feleséghez hazamenni.

Lehet a feleséget hibáztatni, hogy miért nem teremt megint olyan környezetet a férjecskéjének, hogy az újra örömmel menjen haza hozzá, ne hanyagolja már el, de akkor kérdezzük már meg a férjet is, hogy vajon mit tett azért, hogy a felesége ne forduljon el tőle?

2014. dec. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!