Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Megőrülö...

Mit csinálok rosszul? Megőrülök anyámtól.

Figyelt kérdés
Az van hogy lassan 2 éve mióta kamaszodom anyám bedilizett ,hogy meg fogok bolondulni mint a többi kamasz és egyfolytában ordibál velem, még akkor is ha nem csináltam semmit.Olyan mértékben bánt meg , hogy már azon gondolkozom hova költözzek 18 éves koromba.Ma például vett egy fél literes narancslevet és én jöttem haza edzésről és megittam mert nagyon szomjas voltam.Amikor hazajött (először is átadtam neki a virágot amit szedtem neki haza felé jövet..)és meglátta az üres dobozt , elkezdett ordibálni hogy egy undorító mocskos disznó vagyok és egy szemétláda stb.Hogy mondhat ilyet egy anya?? És ez napi szinten így megy.(amúgy szerintem rohadtul nem vagyok disznó a kemény 40 kilómmal...)Szóval nem értem mit csinálok rosszul mert kitűnő tanuló vagyok 7 éve ,nincs barátom ,nem is volt és nem is lesz egy darabig kedvesek a barátaim,nem cigizek ,nem drogozok,nem iszok,nem kerülök rossz társaságba és kimondottan csendes gyerek vagyok,rengeteget olvasok és még sportolok is...tényleg nem értem az anyám..

2013. máj. 2. 17:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok
2013. máj. 2. 17:59
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, a leírtak alapján mintagyerek vagy :)
2013. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján anyukáddal van a baj.
2013. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél üdítőt, és öntsd a fejére.
2013. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szerintem is anyámmal van a baj de ha ezt meg akarnám vele beszélni akkor meg se hallgatna és csak leordítaná a fejem ,mint mindig
2013. máj. 2. 18:03
 6/18 A kérdező kommentje:
ja,öntsek üdítőt a fejére...
2013. máj. 2. 18:04
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Az anyák már csak ilyenek, egyébként nem akarlak bántani, de nekem túl tökéletesnek tűnsz, mert az alapján amit mondasz tényleg nem kéne veled így bánnia, biztos vannak olyan dolgok ami miatt kapsz egy jó kis leb*szást, de ezeket tűrni kell...
2013. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Anyáddal van a baj!

Ezért,nehogy magadat hibáztasd!

Ha valóban úgy állnak a dolgok,ahogy leírtad,akkor költözz el,pl. valamelyik rokonhoz,stb.!

Ne hagyd,hogy tönkretegye az életedet,a leírtak alapján egy mintagyerek vagy,kár lenne érted!!!!

2013. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Velem is ez volt.. aztán megmutattam milyen egy undorító mocskos disznó szemétláda tudok lenni, de úgy istenigazából rossz voltam, kb. egy hétig, és utána mikor elkezdett ordítani akkor a fejéhez vágtam, hogy ha szted vagyok ilyen, akkor ilyen is lettem. Nekem ez bevált, de nem lehet hogy a munkahelye vagy otthon apuddal van sok stressz és rajtad csattan?
2013. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
természetesen nekem is vannak hibáim de ezek a hibák olyanok hogy rossz a memóriám stb. de nem olyanok amikért le kéne csesz@ni.Nem szoktam visszabeszélni se..
2013. máj. 2. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!