Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megőrülök!

Mit csináljak? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Keresztanyám, és nagyanyám sokat vannak itt. Nekem fél éve megy a hasam (valószínűleg bélgyulladás), de mindketten azzal cseszegetnek, hogy egyek, mert azért megy a hasam, mert nem eszek. (fuck logic) Az orvos nem tud mit mondani, most mégis kihívatták már másodszorra (miközben keresztanyám fejhangon visított, hogy "MENTŐŐŐT MENTŐŐŐT"), de a doki úgyse fog most ránézésre megmondani semmit. A lényeg: Nagyon elegem van a családomból, ahelyett, hogy támogatnának, vagy legalább passzívan átnéznének rajtam, még belém rúgnak (átvitt értelemben), le vagyok b*szva, hogy nem járok suliba (folyamatos hasmenéssel hogy menjek?), hogy úgy nézek ki, mint a halál (ezt nem minősítem), meg hogy felállni sincs erőm (hiába állok a szemük előtt). Meg ugye a képembe tolják a kanalat/villát, hogy "egyé'". Hogy a francba kell megszabadulni az ilyen rokonoktól? Nem bírom ki ezt az egy évet, amíg elköltözhetek, születésem óta ilyen cigány módra viselkednek.

17/L


2013. ápr. 10. 13:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%

Szüleid mit mondanak?


Hasfogókat nem kapsz?

2013. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Nem lehet, hogy ez áll a hasmenés mögött? Nekem is ez van, majdnem mindig hasmenésem van, többnyire stressz okozza.

2013. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%

Ha meg nem foglalkoznának veled az lenne a baj ugye?

Amúgy hagy idegesítsenek nyugodtan! Remélem addig fognak, amíg rendesen ki nem vizsgáltatod magad! Nem gondolsz arra, hogy ha meggyógyulnál nem csesztetnének? Mi van ha addig fajul a hasmenésed, hogy egy zacskóba az oldaladon fog menni minden szar meg pisi? Csak mert van olyan ismerősöm aki elhanyagolta a bélproblémáit és ez lett a vége.

2013. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A hasfogó nem fogja meg, vannak hasmenéses heteim, aztán "normál". Anyum is fura ilyen téren, passzívan tűri ezt a helyzetet. Apám nincs.
2013. ápr. 10. 13:35
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Szép új világ.
2013. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha fél éve megy a hasad, tessék kivizsgáltatni. Először ezzel foglalkozz, ne a rokonoktól való megszabadulással.
2013. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem elég felelőtlen vagy vizsgáltasd ki magad normálisan és arra se legyél büszke hogy anorexiás vagy, keress fel egy orvost normált is meg szpichológust is és ne csak magadra gondolj
2013. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

Most akkor nem értem pontosan, hogy mi is a problémád. Az is baj, hogy nagyanyád és a keresztanyád foglalkozik veled és az is, hogy az anyád nem? Tulajdonképpen te mit szeretnél?

Orvoshoz nem akarsz menni, de sajnáltatod magad a betegséged miatt, nagyon jó kifogást találtál, hogy ne kelljen iskolába járnod, anorexiásnak mondod magad, de panaszkodsz, hogy hasmenésed van, amitől fogysz (egy igazi anorexiás tapsolna ettől, nem pedig siránkozna miatta)


Mi is pontosan a problémád?

2013. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
A 9nek teljesen igaza van!!! Ment a lájk.
2013. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Én sem értem...téged nem zavar, hogy lépten-nyomon fosol? Miért nem mész orvoshoz?!? Miért is nem eszel?
2013. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!