Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Megőrülö...

Mit csinálok rosszul? Megőrülök anyámtól.

Figyelt kérdés
Az van hogy lassan 2 éve mióta kamaszodom anyám bedilizett ,hogy meg fogok bolondulni mint a többi kamasz és egyfolytában ordibál velem, még akkor is ha nem csináltam semmit.Olyan mértékben bánt meg , hogy már azon gondolkozom hova költözzek 18 éves koromba.Ma például vett egy fél literes narancslevet és én jöttem haza edzésről és megittam mert nagyon szomjas voltam.Amikor hazajött (először is átadtam neki a virágot amit szedtem neki haza felé jövet..)és meglátta az üres dobozt , elkezdett ordibálni hogy egy undorító mocskos disznó vagyok és egy szemétláda stb.Hogy mondhat ilyet egy anya?? És ez napi szinten így megy.(amúgy szerintem rohadtul nem vagyok disznó a kemény 40 kilómmal...)Szóval nem értem mit csinálok rosszul mert kitűnő tanuló vagyok 7 éve ,nincs barátom ,nem is volt és nem is lesz egy darabig kedvesek a barátaim,nem cigizek ,nem drogozok,nem iszok,nem kerülök rossz társaságba és kimondottan csendes gyerek vagyok,rengeteget olvasok és még sportolok is...tényleg nem értem az anyám..

2013. máj. 2. 17:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Apukámmal minden rendben van 15 éve házasok.A munkahelyén sincs semmi stressz tényleg nem értem..lehet hogy valamit nem mondd el nekem.
2013. máj. 2. 18:14
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Nos ahogy nézem régebben meg akart óvni magadtól, szóval szigorítani szeretett volna, hogy ne hülyülj el mint a legtöbben.

Azt nem tudom, hogy hogyan szoktál viselkedni a szüleiddel. Szóval attól mert te vagy a tökéletes kislány mintapéldája, még lehetsz bunkó. Lehet, hogy észre sem veszed, hogy valami olyat tettél, vagy mondtál amit bunkóságnak tekint. Ha az ember idegileg kivan a legkisebb dolog is fel tudja idegesíteni. Akár csak az hogy a ruhád nem ott van ahol kéne, egy poharat nem raksz el rendesen. Felcseszik az agyát, aztán a végén meg nálad találja meg a végső dolgot amin kiakad. Itt van pl. a narancslé. Neked lehet, hogy csak egy narancslé, de ő lehet erre úgy tekint, hogy vett egy narancslevet, amit kérdezés nélkül megittál. Szóval nem is az hogy megittad, hanem az, hogy hogyan. Persze ezeknek a többsége nem a te hibád, de azért legyél megértőbb anyáddal.

2013. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Meghallgatnam anyukadat is ;)
2013. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

Esetleg talán talán anyukád is inni akart abból az üditőből ez meg se fordult a fejedben?

Ne viselkedj önző kisgyereként másokra is gondolj magadon kivűl. Érsd legközelebb a fél üveget hagyd meg neki akármilyen szomjas vagy.

2013. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Legyél ilyen depressziós izé, karmold fel az ereidet, meg ilyesmi. Na jó, ne. Szerintem apáddal beszélhetsz erről.
2013. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

Először is, ha haza jössz edzésről ne a narancslevet idd meg mert lehet hogy nem neked vette, hanem sütibe...

Így nem csodálom ha ordított, nem vagy már pici gyerek aki amit meglát magáévá teszi. Nem csak te vagy a világon, hanem sok más ember is, mint pl. anyád is.


Vegyél egy ugyanolyan narancslevet, és ülj le beszélni anyáddal, hogy miért érzi úgy hogy folyton ordítania kell veled, mit csinálsz rosszul ami nem tetszik neki?

Ugyanakkor felhívnám a figyelmét, hogy ha gondjai vannak, ne rajtad töltse ki. Mindezt kedvesen és nyugodtan!

2013. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Basz*sd meg valakivel.
2013. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%
Természetesen anyukádban van a hiba. Hisz mindig így van. Az a hülye anyám, az a hülye tanárom, stb.
2013. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!