Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves fiú esetében mennyire...

25 éves fiú esetében mennyire normális, hogy szinte mindenben az édesanyja utasításait követi?

Figyelt kérdés

A barátom még a szüleivel lakik, ami nem lenne gond, de úgy érzem, hogy én csak egy lényegtelen személy vagyok az édesanyja mögött. Ő mondja meg neki, hogy alhat-e nálam, hogy elmehet-e valahová, tulajdonképpen mindent vele beszél meg, mielőtt döntene.

Először örültem, hogy ilyen jó a kapcsolat közöttük, és hát állítólag a férfiak úgy fognak viselkedni a feleségükkel, ahogy az édesanyjukkal, de ezt mégis túlzásnak érzem. Ti mit gondoltok?


2013. máj. 2. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez később még okozhat gondokat.
2013. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Jobb nem lesz sajnos. Tapasztalatbol mondom. Amúgy ennyi évesen ez már beteges és nagyon nem egészséges.
2013. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. Szinte biztos, hogy ha végre (nyáron) hozzám költözik, az édesanyja folyton hazarángatja, hogy ebben-abban segítsen.Ezt pedig nem fogom sokáig tolerálni, mégis szeretnék adni egy esélyt, hátha tévedek.
2013. máj. 2. 21:21
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Mi van ma? Mamahotel nap? Ez már a második ilyen kérdés. Szerintem segítségre szorul a srác, mert ez ennyi idősen már nem normális.
2013. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon gáz a srác is,és az anyja is.Ebből normális kapcsolat nem nagyon fog sikerülni,bocs.
2013. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy ezek a kedves mamak is kicsit magukba szállhatnak hogy miként tapadnak ra a fiúkra.
2013. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az édesanya védelmére legyen mondva, a másik fia külföldön él, jó, ha egy évben kétszer hazalátogat. Bár ez még nem indok arra, hogy a másik fiát megfojtsa, de én ezzel próbálom nyugtatgatni magam, egyre kevesebb sikerrel.
2013. máj. 2. 21:33
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Pont ilyen párom volt, én 27 éves voltam, ő 25. Anyuci hallgatózott a szomszéd szobában, amikor szexeltünk; sőt leselkedett (tisztán kivehető volt az alakja az ajtó sötétítő függönye előtt). Szextanácsokat is az anyjától kért. Közben eltelt 12 év. A pasinak voltak utánam barátnői, de az összes elhagyta.
2013. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Gondold meg, mit csinálsz. Mindig második leszel, a pasi soha nem fog megvédeni, a Te pártodra állni. Ugyanakkor mindig tisztelni és szeretni fog. De neked kell Férfinak lenned ebben a kapcsolatban. Ha bevállalod.
2013. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem probléma, hogyha fontos a srác életében az anyja szava, pláne amíg otthon él. Ha a szüleink közelében laknánk, akkor gond nélkül átengedném a mamához, ha úgyérzem nem fúr. Ha anyu hív, én is mennék minden további nélkül, a páromat sem tiltanám erről le.

Ellenben ennek van egy egészséges határa. Szerintem akkor fog előjönni nálatok, hogy mennyire van gáz, ha összeköltöztök. Majd akkor eldől, hogy mennyire kóros ez a viselkedése és az anyukája feltudja-e fogni, hogy ő is felnőtt és kirepül a családi fészekből.

2013. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!