Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha volt nagyobb nezeteltereset...

Ha volt nagyobb nezetelteresetek/vitatok Apossal/Anyossal, akkor kesobb milyen lett a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Hogyan alakult?

Idorol idore elojottek a korabbi serelmek (ne adj Isten epp csaladi osszejoveteleken), vagy sikerult egy tavolsagtarto, de ujabb veszekedesektol mentes kapcsolatot tartanotok hosszutavon?


Mi eddig kulturaltan elvoltunk egymassal, vita soha nem volt, de termeszetembol adodoan nem is igazan kerultunk egymashoz kozel. Kedveltuk egymast (igaz, jo messzirol, ritkan talalkoztunk).


2013. máj. 2. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt apósommal egy nagy vitám, az esküvőnk előtt. Annyira összevesztünk vele, hogy kb fél évig nem beszéltünk vele, nem kerestük őt, nem hívtuk. Ő sem minket. Anyósommal jóban voltunk. Aztán feljöttek hozzánk és találkoztunk velük. Akkor megbeszéltünk mindent. Túlléptünk rajta, azóta sem hozzuk fel a vita tárgyát. Nem mondom azt, hogy jóban vagyunk, de szóba állunk egymással
2013. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megmondtam a véleményemet róla a szemébe, hogy kb. milyen embernek tartom és mit művel/t a saját kölykeivel. Azóta évente 2x köszönünk egymásnak, ami még ippeg kibirható:D
2013. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2+Nem szeretem a mézes mázos embereket.
2013. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válás! A párom szép csndben mellé állt és elváltunk.
2013. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apósommal volt egy csúnya nézeteltérésünk. Az eredménye az lett, hogy a fia hozzám költözött . Mi összeházasodtunk de az esküvőre nem hívtam meg. A férjem időnként elment meglátogatta az apját, én soha többé nem találkoztam vele. Később meghalt. A temetésére sem mentem el.. Nekem az apósom totál idegen maradt..
2013. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi is válunk,ha volt feszkó,az rendszerint anyós és az ő elvei,dolgai,elképzelései miatt volt.Vele a nagy nézeteltéréseket átbeszéltük,kb kiegyeztünk döntetlenben,de a felszín alatt mindig ott volt a feszültség,ha mosolyogtunk is egymásra. Mondok egy apró példát,megkérdezte h a wcpapírt direkt úgy rakom-e vissza h a papír felülről jön lefelé,miközben fordítva kellene... És ez csak 1wcpapír volt,ilyen konkrét elképzelései voltak már anno a szüzességem elvesztésével,az esküvő lebonyolításával és később a gyermekem nevelésével kapcsolatban. A 240km távolság is kevés volt tőle.
2013. máj. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!