Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkértem a kezét de azt...

Megkértem a kezét de azt hiszem hülyeség volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hülye vagyok. Sose volt annyira jó a kapcsolatunk, hogy ez megtörténjen. Volt amikor szerettük nagyon egymást de már elmúlt. Neki is voltak dolgai meg nekem is. Egyszer (állítólag csak majdnem) lefeküdt egy pasival és amikor bevallotta én elmentem pár napra, együtt voltam egy másik lánnyal és napokig nem adtam életjelet. Szakítotunk de vissza hívott. Aztán az volt a baja, hogy dolgoztam és nem volt rá elég időm, bunkó voltam vele és miattam lett szünet. Hiányzott, kibékültünk és eltelt 8 hónap veszekedés nélkül és megkértem a kezét.Tudom hogy hülyeséget csináltam de most már mit csinálhatnék?
2013. máj. 4. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy nem veszed el. Attól, hogy megkérted, elvenni nem kell most azonnal, sőt, később se, ha meggondolod magad.
2013. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Mond el neki mit érzel és,hogy hiba volt ezt tenned...de adj egy kis időt magatoknak..ha nem működik..akkor mond el neki mit érzel. :)
2013. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy soha nem veszed el és keresel egy másik normális lányt. Sok szerencsét hozzá!
2013. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Még várj pár hónapot, hátha meggondolod magad, és mégiscsak úgy látod majd, hogy jó szívvel vennéd el. Mert jó társ, szövetséges, jó anya lenne.

Ha nem így látod, akkor megmondod neki, hogy ennyi volt.

2013. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd el, mert nálatok boritékolható a válás. Egy házasság nem sétagalopp, iszonyat nehéz időszakok is vannak. A ti kapcsolatotok nulla. Egy komolyabb vihart ki sem birnátok, amolyan embert próbálót.Ami előbb útóbb mindenkinél bekövetkezik.
2013. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

egy eljegyzés még nem elkötelezettség..

én 3 hónappal esküvő elött fújtam le mindent... én igent mondtam a kérésre, de már este tudtam, hogy hülyeséget tettem... kiszállsz és annyi...

Párom megkérte a kezem, 5 éve vagyunk együtt ez másfél éve volt... Megkérdezte, hogy nem állnék-e neki esküvőt szervezni? Mondom így a házépítés közepette???

Rosszul vagyok ha házasságra gondolok! Nem hiszem, hogyha elegem van valakiből még nézegetni akarom a bíróságon! Attól nagyobb bizonyítéka a szerelemünknek nincs, mint a közös Fiúnk, a közös élet... Ettől a házasságdologtól csak kap egy undorító mázat az egész és lehet egymás fejéhez csapkodni, hogy nem ezért mentem hozzád feleségül, hogy így viselkedj és hogy nem ezért vettelek feleségül...

2013. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sokkal könyebb ebből kihátrálni mint egy házasságból.

időben észhez tértél. gyakorlatilag semmit se kell tenned.

csak keresni az igazit.

2013. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szami6 válasza:
Szerintem ha nem olyan nagy a szerelem akkor biztos meg fogja érteni.
2013. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6. Biztos vagyok benne, hogy ő sem igazán akart elvenni, csak megkért, mert így szokás. Mert ha akart volna, megszervezett volna ő mindent, ugyanis nemcsak a nő szervezhet. Hiszen csak a házépítést hoztad fel kifogásnak. Szóval ő sem akart soha elvenni.
2013. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!