Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit kezdenétek a helyemben...

Ti mit kezdenétek a helyemben a párom anyjával?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt párommal, még a szülőkkel lakunk náluk cirka 1 hónapig utána költözünk. Kiborít az anyja. Folyamatosan velem van elfoglalva. Én dolgozom mellette iskolába járok estire. Tegnap hazaért az volt az első kérdése, hogy voltam-e iskolába?? De mindig megkérdezi, mindenről tudni akar. De nem ám tőlem, páromtól kérdezi. Mi köze van hozzá??? Nem tartozok neki beszámolóval tudtommal. A férje itthon volt délelőtt ő tudta, hogy nem megyek gondolom így az anyja is mégis rákérdezett. Én se kérdezem meg hol jár hajnalok hajnalán mikor éjjel jön haza! Arról nem beszélve, hogy folyamatosan utánoz amibe tud, lopkodja a dolgaim (már eltűnt egy vadiúj felsőm, egy bugyim és egy szemöldökceruzám) az én cuccaim használja titokban (arcradír, fülpiszkáló stb) Ne tanácsoljátok, hogy dugjam el vagy zárjam be mert nem lehet. Hogy tudnám szépen finoman leépíteni ezt a nőt???? Már nagyon elegem van belőle!!
2013. máj. 5. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Ezt az egy hónapot mar csak ki bírod.
2013. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Miota laktok egyutt naluk? Mindig igy viselkedett? A baratoddal megbeszelted,h teged ez zavar?
2013. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

tipikus anyós szindróma.. mindent megtesz azért,hogy vele maradjon a pici fia,és a nőt kikészítse...

ülj le vele beszéld meg hogy : XY ha szeretnél valamit kölcsön kérni,akkor nyugodtan szólj,oda adom.

amúgy meg 1 hónap és mehettek :D kibírjátok :) nem sok az már.

2013. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem véletlen nem költözik normális ember az anyós nyakára. Ezt nem lehet bírni.
2013. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
az ideális megoldás benne van a kérdésedben. el kell költözni tőle. most mér csak pár hét, az alatt nem érdemes megvéltoztatni, utána meg már csak messziről csodálhatod :)
2013. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!