Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy mindent elölről kell kezdenetek az életben?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a volt barátommal kb. fél éve, nem éreztem azt, hogy vele akarom az életem, sok elképzelésünket nem tudtuk összehangolni. Fogalmam sincs hol ismerkedjek, ráadásul visszahúzódó vagyok. Munkahelyet is keresek, mert nem a legjobb a jelenlegi. Tudom mások gyerek mellett válnak, stb. de akkor is, elég rossz érzés ez, mikor a korombeliek házasodnak, vagy már gyerekük születik. Ilyenkor arra gondolok, sokan benne maradnak egy rossz kapcsolatban, de mikor egyedül érzem magam, ez nem igazán vigasztal.
2013. jan. 6. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik kapcsolatom után úgy éreztem. A 4. férjem, .
2013. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Azon vagyok. Nemrég hagyott el a menyasszonyom...
2013. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én négy és fél év után végre tényleg "elengedtem" az első szerelmemet decemberben. Már korábban szakítottunk, de mindig reméltem, hogy újra összehoz minket az élet, mert szerettem. Most, hogy már nincs miben reménykednem, teljesen üresnek érzem magam.

Csak remélni tudom, hogy jó dolgokkal töltődök fel 2013ban..

25L

2013. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Éreztem. Három évi együtt járás, négy évi házasság közben, veszélyeztetett terhesként hagyott el a férjem, egy csinosabb nőért.Aki nem volt bálna, és terhes.

Tervezett gyerek volt. Vagy csak én hittem?

Egy hónappal a szülés előtt mondták ki a válást.

Elölről kezdtem. De azt hittem, bele is döglöm..

Ne tudom, hogy éltem túl. De sikerült. Azt mondják, amit túlélünk, az erősebbé tesz. Ez nem igaz.

2013. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "mindent elölről"kezdeni kicsit sántít.Ha szakítassz a barátoddal,kirúgnak a munkahelyedről,elveszíted az otthonodat és minden emberi kapcsolatodat akkor kell mindent újra kezdeni.
2013. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!