Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy veszem észre a barátommal...

Úgy veszem észre a barátommal nem törődik az anyja. Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Magas vékony, 23 éves, otthon lakik a szüleivel. Van neki munkája, pénze. De bármikor találkozunk mindig éhes. Kérdezem délután 2kor, ebédeltél: későn reggeliztem tojásrántottát. Máskor: nem ettem ma még semmit. Mondom nálunk XY volt a kaja, mire ő: nálunk ilyesmi nem szokott lenni, mert apám nem szereti, anyám meg olyat főz amit apám szeret. Én szendvicset ettem. Egyszer volt hogy mondta hogy finom kaja volt, de neki már alig jutott mert az apja megette majdnem mindet. Mind a 3an dolgoznak, van pénzük. Nekem ez olyan fura, hogy egy szem gyereke, és nem kedvez neki abban hogy mit egyen...


Én úgy sajnálom őt...


2013. márc. 25. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem él/éltek önállo életet?
2013. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Még csak 1 hónapja vagyunk együtt, vagyis még annyi sem. Korai lenne még összeköltözni.


De én már csomószor arra gondoltam hogy majd mondom neki hogy jöjjön át ebédre. Tudom hogy miket szeret. Csak én is a szüleimmel lakom, munkám éppen nincs, és a szüleim részéről meg kellemetlennek tartom hogy őt is ők etessék.

2013. márc. 25. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az en ocsem es mindig ehes volt ennyi idosen, es egy szal bel volt. Szoval lehet, hogy nem jol latod. Ha a ruhaja es o maga is tiszta, rend van otthon, akkor nem beszelhetunk elhanyagolasrol. A legutolso exem akkora mennyisegu kajat volt kepes megenni, h agyrem, megis mindig ehes volt.
2013. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Ne sajnáld, ha ilyen gyámoltalan.

Ha éhes, egyen.

Nem fog letörni a keze, ha összeüt magának valamit, ha már a szülei nem hagynak.

Ráadásul dolgozik, lenne pénze akár csak kenyeret, felvágottat venni.

23 éves felnőtt(???) ember.

2013. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"23 éves, otthon lakik a szüleivel. Van neki munkája, pénze. De bármikor találkozunk mindig éhes"

lehet,hogy a szülei nem kedveznek neki, de nagyfiú,van pénze és két keze ha akarna tudna főzni magának

2013. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Sajnáltatja magát. Te meg bedőlsz neki.
2013. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Az rendben van,hogy tudna mit főzni, de szerintem itt nem ez volt a kérdés.


Erkölcsileg belegondolva ez undorító.


Ha a 30 éves lányom lakna otthon, akkor is leszakadna a pofám, hogy nem hagyok neki a kajából, mondván felnőtt ember, főzzön magának. Nekem valahogy ez a családképpel összeegyeztethetetlen.

2013. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Mozgássérült, vagy fogyatékkal élő a barátod, hogy ha éhes nem tud magának összeütni valami kaját? Gondolom, egyfélét főznek, nem külön mindenkinek és ha nincs fogára való, akkor nem eszi meg. De attól még összeüthetne magának valamit.
2013. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem csecsemő, ha éhes egyen. Olyan nagy dolog?
2013. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
#7-nek: De nem az a lényeg, hogy a szülei mit tesznek, hanem 23 évesen már ne az ö törödésükre számitson. Lássa el magát!!!
2013. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!