Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mivel kedveskedtek ezen a...

Ti mivel kedveskedtek ezen a szép napon Édesanyátoknak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

7 éve nem beszéltem vele, úgyhogy még csak egy telefonhívással sem

Nagymamámhoz viszont elmegyek este egy csokor virággal. Meglepi lesz, nem tudja, hogy megyek

2013. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Külföldön élek, így csak egy telefonhívással sajna.
2013. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi tegnap ünnepeltünk, családi okok miatt. Kapott egy kis cserepes rózsát és egy különleges bonbont :)
2013. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Beszereztem neki a két utolsó évadot a kedvenc sorozatából, mert ezt a kettőt még nem látta.
2013. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Összefűztem a gyerekkoromban szülinapjaira, anyáknapjára vagy csak úgy készített üzeneteket, leveleket, képeslapokat és rajzoltam, írtam mindegyik mellé valamit. Teljesen személyes lett, utánozhatatlan, és nagyon nagyon tetszett neki. Kapott még egy cserepes növényt.


24N

2013. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Ma csak telefonon köszöntöttem fel, mikor hazamegyünk, kap virágot, könyvet, és apukám, a szülinapja alkalmából enciklopédiát, a barátnőm, szintén szülinapja alkalmából szakácskönyvet :)
2013. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy színes papírra ráírtam egy szép anyáknapi verset és rajzoltam mellé virágokat :)meg oda írtam a világ legjobb anyukájának :)


nagyon örült,mert ez szívből jön ,el is érzékenyült :)

tavaly orgonát is loptam a vers mellé :D most nem tudtam..

2013. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy cserepes virággal, amit az ő bankkártyájával vettem meg, mert elküldött boltba, és ott vettem észre, hogy ki vannak pakolva a virágok "Anyák napja" címszóval. A saját kártyám meg nem volt nálam... :D Majd valamivel viszonzom neki ezt az ezrest. De a virágnak azért örült, pedig látta a blokkon, hogy végülis magának vette.
2013. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam egy virágoscserép alakú kinyithatoó lapot, teleragasztottam az elejét virágokkal szinespapirbol, ráírtam hogy ANYA, és ragasztzottam rá egy masnit. Belül van 2 színespapír pillangó, meg fekete kacskaringós betűkkel hogy Boldog Anyák Napját! Meg alul egy szivecske . Imádni fogja, rengeteget foglalkoztam vele. 14/l
2014. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!