Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért divat ellenszenvesen...

Miért divat ellenszenvesen szembefordulni a kérdezőkkel?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem ebbe a kategóriába kellene beírni, de ebben a rovatban látom legtöbbször, hogy valaki kétségbe van esve valami párkapcsolati probléma miatt, erre bátorító, bíztató válasz helyett visszafordítják a témát és szinte megszégyenítő, megalázó stílusban nekiesnek a kérdezőnek.

Nem akarom belinkelni, de konkrétan olvastam ilyet, hogy egy férfi leírta, hogy csalja őt az asszony és tanácstalan. Ekkor logikus lenne egy olyan válasz, hogy vagy az, hogy beszélje meg vele, vagy váljon el vagy akármi, ehelyett bevitrioloznak neki, hogy ő a hibás, lett volna lehetősége jól bánni a nővel és biztos nem tette, az azért qrt félre. Na gondolom a kérdező ezzel ki van a vízből.

Vagy egy másik, aki az önző, csak magával törődő párját nem tudja, hogy elhagyja-e, az meg megkapta, hogy az ő érvelését csak szuperintelligens emberek értenék meg, de azok meg nem őt keresik (mondván, hogy unintelligens) vagy valami hasonló. Tehát ilyen ellenforduló, szembeforduló, visszafordító stílusra gondolok.

A halálán lévő rákbeteget is gusztustalan lenne kioktatni a dohányzás ártalmairól szerintem.


2013. máj. 5. 20:39
1 2
 1/13 Normális válasza:
96%
Teljesen igazad van csak ha leírják ezeket a válaszokat mert nem biztos hogy lealázzák hanem hogy megpróbálják megmondani az okot hogy miért hagyta/csalta meg.
2013. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert mindenki hű de okos. Amikor egyszer én is írtam egy olyan jellegű kérdést, hogy a párom előző kapcsolatából lévő kislányához hogy közelítsek, hogy próbáljam magam vele megszerettetni (és persze felsoroltam, hogy miket tesz, és mik a gondjaim), akkor nem tanácsokat kaptam (gyakorló szülőktől) hanem én voltam a rossz, hogy én biztos utálom a gyereket, stb. Mondjuk szerintem akkor nem kértem volna ezen az oldalon tanácsot, csak nagy ívben letojnám.
2013. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

A legtöbben így élik ki azt az örömöt, hogy végre ők is lecseszhetnek valakit, nem csak őt ba***ogatják. Végre levezethetik a gőzt másokon. Végül is soha senki nem tudja meg, hogy ki van a monitor másik végén..

Én már régen rájöttem , hogy a gyakorira bármilyen kérdést felesleges kiírni hacsak nem olyan kérdés, hogy hogy tudok X pontból az Y. pontba menni (bár akkor jön a válasz: használd a googlet)

Minden kérdező már rég rájöhetett volna, hogy tanácsot, segítséget nem fog kapni. Csakis idegi alapon nem topon lévők arrogáns válaszai jönnek.

Erre mindig számítani kell.


A másik: Nagyon sok kérdésnél nem csodálkozom hogy rögtön leharapják a kérdező fejét. Vagy azért mert olyan sötét agyilag hogy a 10-dik értelmes válasz után sem érti meg a lényeget, vagy azért mert maga a kérdező is olyan stílusban reagál hogy az ember zsebében kinyílik a bicska, vagy azért mert ha már feltesz egy kérdést nem adja meg a tiszteletet azzal, hogy igyekszik helyesen írni..

2013. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
A trollok csak ilyenek...Rájuk számítani kell minden weboldalon...
2013. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
valahol ki kell élnie az "agresszivitását" a sok gyökérnek...
2013. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Pont emiatt kezdek leszokni az oldalról, se kérdést nem írok már ki, válaszoln se nagyon szoktam már. És úgy látom, nem csak én, 1-2 éve sokkal több(és sopkkal normálisabb) válasz érkezett a kérdésekre. Most benyögnek 1-2 hülyeséget vagy bunkóságot és kész.
2013. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os, 7-es válaszoló mindjárt be is mutatta...
2013. máj. 5. 21:36
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Na, én meg pont a fordítottját tapasztalom, van amikor a kérdező olyan pökhendi stílusban ír vissza egyik-másik válaszolónak, ha épp nem a szája íze szerinti választ kapja, hogy ihaj. Csak azt nem értem, hogy ezek az emberek akkor miért írják ki vadidegeneknek a privát problémájukat. El kell fogadni nem vagyunk egyformák, másképp látunk dolgokat.


Vagy, a másik "kedvenc" kérdést feltevő típusom, kér egy szívességet, konkrétan tegnap esküvői zenéket, erre írtam neki egy hosszú listát, mondjuk elég időt is fordítottam rá, hogy kiválasszak különlegesebbeket, ne a megszokott sztereotípikusakat, erre nemhogy egy laza köszönöm-öt sem ír be, de még lepontoz... Hát...Én meg pont le..arom a zenéjét, meg ezek után bármi hasonló jellegű kérést-kérdést is.

2013. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, ilyen is van.
2013. máj. 5. 22:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azon nevetek, mikor összevesznek egy kérdés alatt. Volt már nekem is olyan kérdésem, ami alatt csak a vita ment, már leszaarták a kérdést, meg én is, és rajtuk szórakoztam. Érdekes egy oldal, de azért szeretem :D
2013. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!