Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért divat ellenszenvesen...

Miért divat ellenszenvesen szembefordulni a kérdezőkkel?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem ebbe a kategóriába kellene beírni, de ebben a rovatban látom legtöbbször, hogy valaki kétségbe van esve valami párkapcsolati probléma miatt, erre bátorító, bíztató válasz helyett visszafordítják a témát és szinte megszégyenítő, megalázó stílusban nekiesnek a kérdezőnek.

Nem akarom belinkelni, de konkrétan olvastam ilyet, hogy egy férfi leírta, hogy csalja őt az asszony és tanácstalan. Ekkor logikus lenne egy olyan válasz, hogy vagy az, hogy beszélje meg vele, vagy váljon el vagy akármi, ehelyett bevitrioloznak neki, hogy ő a hibás, lett volna lehetősége jól bánni a nővel és biztos nem tette, az azért qrt félre. Na gondolom a kérdező ezzel ki van a vízből.

Vagy egy másik, aki az önző, csak magával törődő párját nem tudja, hogy elhagyja-e, az meg megkapta, hogy az ő érvelését csak szuperintelligens emberek értenék meg, de azok meg nem őt keresik (mondván, hogy unintelligens) vagy valami hasonló. Tehát ilyen ellenforduló, szembeforduló, visszafordító stílusra gondolok.

A halálán lévő rákbeteget is gusztustalan lenne kioktatni a dohányzás ártalmairól szerintem.


2013. máj. 5. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves 2.Nekem majdnem ilyen szitum volt.Páromról és lányáról írtam,hogy ha nálunk van a gyerek engem elfelejtenek és ha elmegyünk valahova 3an elhagynak,ottfelejtenek,stb stb.Aztán a végén az jött ki az egészből,hogy én féltékeny vagyok a gyerekre.
2013. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én csak akkor szoktam kicsit "mogorvább" lenni ha valami eszeveszett fejvesztő dolgot kérdeznek.

Pl. "17 éves vagyok, jövőre érettségizem, és ha nem bukok meg semmiből akkor apám vesz nekem egy 30 millás autót. Melyiket válasszam?"

Vagy meg akarja siettetni hogy kiküldjék a jogsiját, mert holnaptól már napi 500 km-t vezetne a munkahelyén (ha-ha, nulla tapasztalattal, egy kis pisis :)))))))

Meg a kis csitrik, akiknek fogalmuk sincs a nemi életről és bődületes kérdéseket tesznek fel, de persze már terhesek.

Amúgy meg ha valaki normális tök szívesen segítek.

Van hogy lefordítok szövegeket, matek feladatokat oldok meg, címeket keresek, recept ötleteket adok, kutyás/cicás/lovas/autós tanácsokat írok, stb. Persze amihez gőzöm nincs abba nem szólok bele.

2013. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ja, kihagytam a kedvencemet:


Valaki leír egy egészségügyi gondot, erre beírják:


"ORVOS"


Még az is normálisabb lenne, hogy "menj orvoshoz" esetleg kiegészítve azzal, hogy ez tényleg túlmutat a házipraktikákkal gyógyíthatóságaon. De ez az egyszavas: "orvos" ez annyira flegma és kioktató.

2013. máj. 6. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!