Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívnak minden fiatal...

Miért hívnak minden fiatal fiút Koppánynak?

Figyelt kérdés
(kb mint 15 éve Bencének)

2012. dec. 12. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem gondolom, hogy mindenkit így hívnak. Például az én környezetemben egy ilyen sincs.
2012. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
környezetemben egy ilyen ember van
2012. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
A Bence évek óta (évtizedek óta?) a legnépszerűbb, jóval kevesebb Koppány van.
2012. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal több Balázs van, mint Koppány. Én két Koppányt ismerek inkább férfiak, mint fiatal fiúk.
2012. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére engem nem hívnak Koppánynak,igaz, nem vagyok fiú..
2012. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Én a Koppányt még csak vezetéknévként hallottam. Balázzsal sokkal többel találkozok.
2012. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
*Bencével, bocs. :D De végülis ugyanolyan sok van mindkettőből.
2012. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vettem észre, de gondolom, divatos név. Egy időben szinte minden kisfiút Márknak, volt olyan időszak, amikor a Dominik volt a sláger, a lányok közül meg a Csenge volt sokáig nagyon menő.
2012. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Én összevissz egy Koppányt ismerek, szóval nem tartom túl gyakori névnek. Bencéből viszont kettő jut egy utcára.
2012. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

sokkal több Marcell meg Martin van és Zalán, meg Nail, Noel

az én korosztályomban meg mindenki Zoli, örökké Zolik akartak járni velem a legidiótábbak, azóta hozzá se szólok ahhoz akiről megtudom hogy Zolinak hívják

a másik sláger meg a Gergő volt és a Péter, az osztályban mind a 3 meg 4 odafigyelt, szuperjó lehetett nekik

inkább hívnám a gyerekemet Koppánynak vagy Tas-nak vagy hasonló ómagyar néven mint Marcinak, ahogy azt a fiúismerősömet aki balettozik és b.zi, a másikat aki egy drogos, szintén szerintem valami homo beütéssel

és a mamám összes macskája eddig Marci volt

vagy kormosBencének aki beleesett a kemencébe :D

2012. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!