Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben befogadnátok a...

Ilyen esetben befogadnátok a húgotokat? Akkor is, ha a férjetek ellenzi?

Figyelt kérdés

A húgom összejött a férjem legjobb haverjával. Ő gyereket akart, ezt meg is mondta a férinak, aki ennek ellenére megszakítással "védekezett". A húgom terhes lett, szakítottak.


Dolgozik, fog kapni tgyás-t és gyed-et. Van 2 szabad szobánk, 2 fürdő van, nem lenne útban.


A férjem viszont a barátja miatt nem akarja ide engedni, mert hogy aljas módon átverte - ami azért nem teljesen igaz. Én mondjuk elfogult vagyok, ezért is kérdezlek titeket.


Ti mit tennétek?


2013. máj. 6. 15:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
19%
*Ne a ti családi békéteken..
2013. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Nem az anyagi része a lényeg, hanem inkább az érzelmi támogatás. Meg a fizikai segítség.
2013. máj. 6. 16:03
 23/40 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem úgy, hogy a férjed ezt kifejezetten ellenzi, ne. De én igazán nem értem itt a beszólogató válaszolókat. Ha a hugod nem árult zsákba macskát, a pasi meg nem akart védekezni, akkor nem hinném, hogy bárki átvágta a másikat.

Én biztosan azt csinálnám, hogy megpróbálnám ezt értelmes felnőtt ember módjára megbeszélni a férjemmel. Ha az én hugomról lenne szó, én is amellett lennék, hogy költözzön csak hozzánk, de mindenképpen egyetértésben kell lenned a férjeddel ebben, mert különben nagyon gyorsan tönkre megy a kapcsolatotok.


A sok tizen-huszonkevés éves válaszadó meg ne ossza már itt az észt olyan dolgokról, amikhez lövése sincs!

2013. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
34%
Hát csináld. El fogod veszíteni a férjedet, a gyerekek az apukájukat. Ez garantált. Simán támogathatod úgy is, hogy albérletben lakik. De úgy látszik valami más baj is van itt.
2013. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed nem akarja, inkább ne. Én meg is értem őt. Ha támogatni és segíteni akarod a húgodat, azt megteheted úgy is, ha nem veletek lakik.
2013. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
80%

Segitenék neki mindenben a baba körül,ha a közelben lakna naponta átmenék.Ha messzebb lakna megpróbálnék megegyezni a férjemmel hogy a gyermekágyas időszak alatt maradhasson nálunk.

(a férjed hozzáállása nagyon nem tetszik,mármint az átverés dolog,mert ez nem volt az)

2013. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
65%

Nem fogadnám be, méghozzá azért mert nem szorul rá. Érzelmi támogatás pedig minek? Tudta, hogy mi lesz ha teherbeesik. Ha egy pasi nem akar gyereket, akkor nyilván lelép, ha ez bekövetkezik.


Ha nem tudná eltartani magát, akkor befogdnám átmenetileg. Mondjuk 2-3 hónapra, de ennyi.


Neked saját családod van, nem cska férj, de gyerekek is, és ha a férjednek ellenvetése van, akkor azt figyelmbe kell venni. ráadásul még igaza is van.


Szóval nem szorul sem anyagi, sem érezlmi támogatásra. Akkor miről is beszélünk?!

2013. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
67%
Ja azt hozzátenném, hogy nem az átverésben van igaza. A húgod teljesen korrekt volt, ezt a férjed nagyon rosszul látja. Ettől viszont még nem fogadnám be. Tudod támogatni őt úgy is, hogy nem lakik veletek.
2013. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
27%

Elég szomorú, hogy olyan világot élünk, amiben ennyire elfogadott, hogy egy nő felcsináltassa magát nyíltan csak azért, hogy végre gyereke lehessen, beletojni a normál családmodellbe is.

Gratulálok, főleg annak a válaszolónak, aki itt annyira megértő volt meg letizenkétévesezett minket.

Az állami támogatást meg úgy gondoltam, hogy gyes, gyed stb.

2013. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
70%
A férjed szerint ki vert át kit?
2013. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!