Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben befogadnátok a...

Ilyen esetben befogadnátok a húgotokat? Akkor is, ha a férjetek ellenzi?

Figyelt kérdés

A húgom összejött a férjem legjobb haverjával. Ő gyereket akart, ezt meg is mondta a férinak, aki ennek ellenére megszakítással "védekezett". A húgom terhes lett, szakítottak.


Dolgozik, fog kapni tgyás-t és gyed-et. Van 2 szabad szobánk, 2 fürdő van, nem lenne útban.


A férjem viszont a barátja miatt nem akarja ide engedni, mert hogy aljas módon átverte - ami azért nem teljesen igaz. Én mondjuk elfogult vagyok, ezért is kérdezlek titeket.


Ti mit tennétek?


2013. máj. 6. 15:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%

azt irod,van hol laknia és tudja is fizetni. nem fogadnám be. a család az első,ez igaz. de neked elsősorban már a férjed a családod,azután jön anyu,apu,tesó..


ő vállalta h egyedül neveli fel ha becsúszik a pici,nem verte át a pasit. szóval ha ő akarta és van hová és miből,akkor oldja meg. igenis útban lenne,komolyan kerülgetni akarod a hugodat és a babáját? mikor most együtt vagytok nyugiban a férjeddel?


nem akarok vészmadárkodni,de ha mindenképpen ki akarod utálni a férjed a lakásból,akkor vedd csak magadhoz a tesódat

2013. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
37%
Elég hulye egy húgod van, mar ne is haragudj.
2013. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
86%
"Ő akart gyereket, minek védekezett volna?" - Azért ez gáz, így már értem a férjed is, csak később olvastam a hszed,mint ahogy az enyémet megírtam. és nem, kizárt dolog,h így magamahoz vegyem. ő akarta így, akkor most a ygereke kedvéért nyúljon akár hozzá a tartalékaihoz. ne mindig a saját kényelmét nézze, miközben másoknak okoz kellemetlenséget
2013. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
27%

hiába van szabad szobád a gyerek valószínűleg egésznap sirni fog, akár este is, ti pedig nem tudjátok majd magatokat kipihenni...


tudta a csávó is meg a hugod is hogy mit vállal: hugod tudta hogy a csávó nem akar gyereket, iyg benne volt a pakliban hogy elhagyja... a csávó tudta hogy a hugod akar gyereket és hogy a megszakitás nem védekezés... de itt a hugodról van szó: vagyis azzal is arra is gondolnia kellett volna hogyha megtartja a gyereket akkor feléli a tartalékait...


szóval ez miatt nem vesznék össze a férjemmel - viszont "leb.sznám" az indoka miatt... mert amit emlitettem indok az hamarabb elfogathatobb nálam mint egy haver indok..


másrészől viszont a hugod mindig a hugod marad, még a férjed lehet egy napon nem lesz a férjed...

2013. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
73%
igen, hugi azért nem teljesen klappol és te elfogultan a pártján állsz. azért ha az én húgom ráhajtani a párom legjobb barátjára úgy, h igazából nem szerelem, csak meglegyen ő is - az azért ízléstelen. hogy rövid viszonyban szinte tehrbe ejteti magát, mert neki kell egy gyerek ... azt meg már nem is kommentálnám
2013. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Nekünk is van 2 gyerekünk, amikor születtek akkor is ideköltözött a húgom, akkor nem volt útban a férjemnek.
2013. máj. 6. 15:48
 17/40 A kérdező kommentje:
2 évig voltak együtt, az elején gumival védekeztek, de már akkor sem a pasin múlt.
2013. máj. 6. 15:51
 18/40 anonim ***** válasza:
40%

Így maximum a férjed lehet az egyetlen normális ember a bagázsban, bár van egy sejtésem azért...

Nem értem a nőket, egy gyerek nem arra való, hogy megtartsanak egy férfit, nem eszköz. Ilyen felelőtlen emberek miatt tartunk itt. Ha kicsit el lehetne vonatkoztatni, gyereket elvenni a húgodtól, nem hogy még támogassa az állam majd...

2013. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező! NE a ti családi béteken spóroljon a húg, ez elég visszás és jóvátehetetlen károkat okozhat. Inkább segíts neki az albérletében más módon, akár anyagiakkal is, és akkor megmarad a békétek. Még az is jobb, ha 1 szabad szobát kiadtok egy diáknak és a pénzzel támogatod a húgod. Húgod ott ragadna -és állandósulna a viszály - előbb-utóbb mindenki közt

A másik...a férfiaknak a barát nagyon fontos... Ezt nem tudni egy nőnek, feleségnek végzetessé válható hiba...

"A nő barátait elfelejti, szerelmeit soha.

A férfi szerelmeit elfelejti, barátait soha."(Hamvas)

[link]

2013. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

De miért az állam támogatja?


Nem akarta megfogni a férfit, nem követel gyerektartást, nem küldözget UH-képeket, egyáltalán nem keresi.

2013. máj. 6. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!