Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha a nő...

Miért van az, hogy ha a nő megcsalja a férfit, aki ezért lepofozza a nőt, akkor a férfi a hibás? Hol itt a nő? Ez így fair?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 15:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy férfi megcsal egy nőt, akkor tuti hogy azért teszi mert a nő elhanyagolta, megváltozott. Ez fair? Nem.


A nő hibás, ha megcsalja a férfit.

A férfi hibás, ha megüt egy nőt.

Csak mert valaki más is követ el hibát, attól még az én hibám nem lesz kisebb.

2013. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 zabmester ***** válasza:
94%
Mert a nő nem a gyereke (bár azt sem kéne megütni), hogy majd egy pofonnal megbünteti. Ha a nő megcsalta, akkor hagyja ott a pasi, az fair. Megütni nem az.
2013. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
100%
Egy férfi, aki fizikai szempontból erősebb, mint egy nő és ezzel a hatalmával vissza is él valakivel szemben, még akkor is, ha jogos a dühe, nem lehet eltűrni. Minden konfliktust kulturált módon kell megoldani, nem pedig erőszakkal. Meg ha megüti, akkor nem csoda, hogy megcsalta...
2013. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Mindkét helyzetet meg lehet kerülni, ha más kell, szakítani kell.

Ha agresszív valaki, szakítani kell.

De azt nem értem, miért a nőt védik, holott ő elárulja a párját, a kapcsolatukat? Hol van az igazság?

Nő vagyok egyébként:)

2013. máj. 6. 16:05
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszak semmilyen formában nem elfogadható.

Senki nem mondta, hogy a nő nem hibás, de erre a válasz nem lehet a verés.

2013. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy magára valamit is adó férfi nem pofozkodik. Semmilyen indokkal! Attól még a megcsalás megcsalás marad.
2013. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő megcsalja a férfit vagy akár foditva is,ott kell hagyni az illetőt.

Semmilyen indokkal nem ütünk meg senkit,ez alól a megcsalás sem kivétel.

2013. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 zabmester ***** válasza:
100%
Én nem a nőt védtem, csupán azt mondtam, hogy nem jogos megütni senkit. Egyébként a megcsalást is elítélem, mert úgy gondolom, ha valaki mással akar szexelni, az előtte közölje a párjával ezt. De ettől még nem szabad megütni valakit.
2013. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
27%
Nézd, a nők többsége gyenge és nem tudja megvédeni magát. ÉN nem csalnék meg soha senkit, de ha igen, JOGOS lenne egy pofon érte. Egy pofon az még nem verés. De ha mégis meg akarna verni, akkor meg tudnám védeni magam. Ezzel viszont a legtöbb nő nincs így, és ezért hibás mindig a férfi... természetesen NEM értek egyet a nők verésével, de azzal sem, hogy a nőknek kötelezően gyengébbnek kell lenni. Aki a mai világban biztonságban akar élni, az tanulja meg megvédeni magát, feminizmus meg hisztizés helyett. De ez mindenkinek a saját dolga... amúgy... ha megcsalnak, az fájdalmasabb ezerszer, egy sz*ros kis pofonnál... tőlem ennél sokkal többet kapna vissza... szóval, ennyi.
2013. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nőt védik, hanem az erőszakot büntetik.

A megcsalás nem jogi kategória, míg az utóbbi igen.

2013. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!