Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg velem van a baj, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj, és én vagyok a hibás, vagy vele, és értékesebb egy olyan lány, akit az nem kap meg aki nem akar mint egy olyan, aki nem férfifaló és nincs minden héten másik férfi oldalán?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akibe fülig beleszerettem de ő szakított velem egyik napról a másikra. Indoknak azt mondta, nem illünk össze mert én inkább a szivemre hallgatok ő pedig az eszére (eddig ő is inkább a szivére hallgatott) és inkább csak engem szúrt le, milyen rossz ember vagyok meg abszurd ahogy viselkedem, miközben tudja miért voltam olyan amilyen, ( egy másik lány miatt és úgy éreztem én ennek a lánynak az árnyékában éltem ami ezek szerint így volt.) (Én a mai napig kétlem hogy nem illünk össze mert amúgy tökéletes lennék neki mert mondta mikor kérdeztem mégis milyen lány kell neki meg elmondta hogy mit szeret bennem de mivel voltak problémák így nem. Meg olvasott egy jellemzest ami olyan mintha rólam írtak volna és azt mondta pont egy ilyen lány kell neki..és akkor mi még nem ismertük egymást) és nem ismeri be, hogy ő is hibás,csak engem okol mindenért.

Csak azért nem voltam jó,mert nem vagyok tökéletes és vannak hibáim? Ő sem az, de én így fogadtam el. Nem vagyok csúnya, ( bár én annak látom magam, hatalmas önbizalomhiányom van, főleg most), mindig ott voltam ha kellet, bármennyire is haragudtam rá ha szólt (volna) hogy baj van, megnyugtattam volna és kértem hogy meséljen el mindent, megoldjuk, sose csaltam meg, eszem ágában sem volt, próbáltam segíteni ahogy és amiben tudtam de mégsem voltam jó..

És ez a másik lány elmondása szerint nem volt értékes ember, nem tudtak beszélgetni (mi pedig igen, reggeltől estig) felajánlotta magát (én nem), mégis bele volt zúgva és 1 év után is úgy beszélt róla...tökéletesnek és gyönyörűnek látta minden hibája ellenére. Csak ott meg őt ejtettek pedig akart volna többet is tőle. Olyan szép szavakat mondott amit rólam csak akkor ha vigasztalnia kellet. Legalább is nekem így tűnt.

És bennem az van, hogy én vagyok a hibás, ennyire rossz lennék és mi van ha mással tényleg jobb lesz, mindazok ellenére, hogy tudom tökéletes ember nem létezik és biztos lennének bajok. Pedig én tényleg mindent megtettem hogy jó legyen de nem volt előtte senkim nem tudtam mit hogy kell kezelni. Vele ellentétben én nem kifogásokat keresek csak elmondom mi volt.


2013. febr. 6. 01:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálom követni de egyelőre nem megy.
2013. febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ja, nekem se még.
2013. febr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudni, milyen a másik lány. Megtévesztő lehet, ez a mondat, hogy "az nem kapja meg, aki nem akarja". Talán sok kapcsolata volt, de épp komoly kapcsolatra kapják meg nehezen és ettől függetlenül is lehet nagyon válogatós.

Te pedig hiába vagy "rendes", ha kapcsolatfüggő vagy és hiába akarsz csak "egyet", ha épp neked mindegy, ki az az egy, továbbá túlzottan kiszolgáltatott vagy, nem vagy elég határozott, függsz a kapcsolattól, kapaszkodsz a fiúba, stb.


De nekem kesze-kusza ez az egész történet.

2013. febr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedni volna kedved kérdező? Tán felednéd picit ezt a hülegyereket.:D
2013. febr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem veled van a baj. Megpróbálom érthetően:

1. Belevonsz a történetbe egy "másik" lányt akiről fogalmad sincs milyen, hiszen nem is biztos, hogy létezik.

2. Majdnem minden nő/férfi egy másik nő/férfi árnyékában él az alapján amit feltételezel.

3. Ha nem bolygatod a múltat, nem köszön vissza.

4. Ha a párkapcsolatotokat is így bonyolítottad, ne csodálkozz, ha menekülőre vette a figurát.

5. Ha nem hiszed el, hogy Te vagy valakinek a legfontosabb és folyton firtatod, sose leszel elég jó és nem neki...

6. Szedd össze a gondolataid mielőtt kérdéseket teszel fel és először magadban keresd a választ.

7. Sose hibáztass senkit, ha megromlik egy kapcsolat, mert mindketten egyformán felelősek vagytok érte.

8. Keress magadnak egy másik fiút és amennyiben lehetséges, ne nyaggasd butaságokkal.

9. Próbálj meg felnőttként viselkedni egy kapcsolatban, ne legyél gyerekes...

10. A pasik szeretik a szexet és nem az a fontos, hogy kit ki fektetett meg és hányszor, hanem az, hogy akivel együtt vannak, azzal sikerült-e normális szexuális kapcsolatot kialakítaniuk.

11. Egy hisztérika senkinek sem kell hosszútávon.


Egyéb kérdés?

2013. febr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mindegy ki az az egy, s nem hiszem hogy kapcsolat függő lennék eddig is elvoltam egyedül csak ugye szerelmes lettem.
2013. febr. 6. 01:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha priviben írsz részleteket, mondok valami konkrétabb véleményt. Gondolom itt nem akarsz nagyon belemenni. Már késő van, de ennyiből nehéz bármit is leszűrni.
2013. febr. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#5 válaszoló:

Nem vagyok gyerekes, nem hibáztatok senkit, hisz ép azt mondom hogy mindkét fél hibás, nagyon is létező személy a lány, nem bolygattam a múltat hanem említette, nem nyaggatom hülyeségekkel, és bár lehet hogy nem lehet érteni mit írtam fáradt vagyok de inkább ő viselkedik gyerekként. Ha részletesen leírnam neked lehet máshogy vélekednél de inkább nem teszem, ezt a kérdést is kár volt írnom mert ha nem mondom pontosan mi is volt nekem esnek.

2013. febr. 6. 01:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Látod? Pont ez a lényeg...

Mi nem látunk bele sem a Te fejedbe, sem a barátod fejébe, így nehéz észt osztogatni... Főleg, ha nincs kedved pontosan leírni a szituációt.

Túlságosan unatkozol, azért értél rá ekkora kérdést írni, meg butaságokon gondolkozni...

Ha valaki azt mondja, hogy nem illetek össze, azt el kell fogadni. Nem tudsz semmit sem csinálni vagy tenni ellene. Tüske van benned. Ennyi...

Tanulj inkább az esetből... ;)

2013. febr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért látta a másik lányt tökéletesnek minden hibájával együtt, mert beleszeretett. Téged pedig - bármilyen fájdalmas lehet ez a tudat neked - nem szeretett annyira, hiába illenétek össze "papírforma" szerint.

Sajnos ezekre nincs logikus magyarázat. Az előző barátom nekem azt mondta, tökéletes vagyok számára, 1 hónap múlva mégis szakított velem.

Fogadd el, h nem szeret téged (eléggé) ez a srác, és igen, mással majd jobb lesz, ahogy az utolsó bekezdésedben írtad.

2013. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!