Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó ötlet a saját esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a saját esküvői tortádból egy szeletet lefagyasztani? Mármint úgy örökre. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 11:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem fagyasztanám le. Életem végéig minden fagyasztópakolásnál arra figyelni, hogy ne olvadjon fel, meg azért annak mindig felül kellene lennie, hogy ne nyomódjon meg. Nem is lehetne látni, hogy milyen volt, végülis egy fagyott massza lenne, nem más. Nekem annyira azért nem fontos az esküvői torta, hogy örökre eltegyem.
2011. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem hülyeség. Mire jó az, ha ott figyel egy szelet a fagyasztóban? Inkább fotózzátok le, egyben, amíg szép, elég az emléknek.

Én egyébként tényleg olyan vagyok, minden kis apró hülyeséget elteszek emlékbe, de ilyen hülyeséget még én se tennék :))

2011. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Minek? Hogy egész életedben pakolgasd egyik hűtőből a másikba? párév után már nem is látszik a sok jégtől ami rárakódik.

Ez ugyanolyan hülyeség mint esküvői csokrot őrizni, amitől már szilikózist lehet kapni olyan poros.

2011. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem sosem lesz esküvőm, de a Simpson családban láttam, és nekem nagyon megtetszett!:) Köszönöm a válaszokat
2011. szept. 4. 11:10
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Az ég világon semmi értelme! Ha lehetne úgy tartósítani, hogy normálisan nézzen ki, olyan legyen, mint az esküvő napján, azt még megérteném, de hogy egy amorf, fagyott valamit őrizgessek....
2011. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Hiába fagyasztanád le, pár év múlva ehetetlen lenne.

A fagyasztóban ugyanúgy megromlana pár év alatt.

Kiolvasztanád, és egy nagy gusztustalanság lenne belőle, kicsapódna a vajas krém, összeesne a piskóta. :-)

2011. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a férjedet fagyaszd le, úgy megmarad a jelenlegi állapot örökre, egyébként nem!
2011. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
én is sok amerikai filmben láttam, és mindegyikben elég frissnek tűnt... de mind csak mese! Ne tartogasd, ha majd lesz esküvői tortád!
2011. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 11:12


IMÁDLAK:DDDDD

2011. szept. 4. 11:13
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A fagyasztó nem azt jelenti, hogy beleteszed a kaját és az örökre jó. Ugyanúgy megromlik, csak lassabban. De 5 évnél többet akkor sem bír ki.

Egyébként nem jó ötlet, de én nem is vagyok az az emlékbee eltevős fajta, inkább a fejemben tartom az emlékeim :)

2011. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!