Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyukammal...

M.lillus22 kérdése:

Mit csináljak? Anyukammal nagyon durbán összevesztünk, és azt mondtam neki, hogy utálom! El szeretnék menni otthonról! Hová menjek? Jó ötlet? Nm lesz belőle baj? Gyors válasz

Figyelt kérdés

#anya #összeveszés #elmenni otthonrol
2013. máj. 6. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet! Maradj otthon, és kérj bocsánatot tőle! Ő az anyukád!
2013. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Min vesztetek össze? Hány éves vagy?


Maximum menj egy háztömböt, nyugodj le, aztán kérj bocsámatot és beszéljétek meg.

2013. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tegnap volt anyáknapja.Nem hiszem hogy komolyan gondoltad amit mondtál... Mindenki mond néha olyat amit nem akar.Tudj bocsánatot kérni!Attól még nem kell egyet értened vele, de mond meg neki hogy azt hogy utálod, nem mondtad komolyan.Ha most nem is látod be, később rájössz hogy ez így van!Egy édesanyát nem lehet utálni!
2013. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De õ borzalom,semmit sem enged meg,mindenért lecsesz é folyton csicskàztat,mindig ordibál velem,amugy a szüleim ellváltak,és az apum külföldön el ,hozza szeretnék kimenni! 11 L
2013. máj. 6. 17:30
 5/14 anonim válasza:
11 évesen nem kéne lelécelned otthonról. Kérj tőle bocsánatot és minden rendben lesz.
2013. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudom most ezen megsértődsz, de te ezt még nem látod, csak pár év múlva majd. Anyukdá biztos jót akar neked, és azért tilt dolgokat.Te most csak annyit érzékelsz belőle hogy ide nem mehetsz, oda nem mehetsz, takarítanod, mosogatnod kell. Ő azt látja hogy így tanulod meg mi a rend, és félt elengedni. Lesz még pár ilyen vitátok biztos. De ha rendesen viselkedsz, szót fogadsz,hidd el jóban lesztek, és biztos engedékenyebb lesz ha látja rajtad hogy megbízható vagy, lehet rád számítani, és megcsinálod a feladataidat. Ha apukádhoz akarsz költözni azt is jól gondold meg, mert ha rendes szülő ugyanúgy fog viselkedni veled mint anyukád.És nincs huzavona hogy ott sem jó és akkor inkább visszajössz.Annyi rossz dolog van mostanában a világban.Barátok ölik meg egymást, elrabolnak lányokat. Te nem gondolod hogy ez veled is megtörténhet, de anyukád tudja hogy ha nem vigyáz rád, végezheted külföldön szervdonorként... (csak nézz bele 1 híradóba...)
2013. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

LOL!


Nyuszikám, ha tényleg ezt szeretnéd akkor menj ki apukádhoz. De néhány kérdés csupán:


1. Mennyire tudod az adott nyelvet? Hol lakik apukád?

2. Neked szerinted biztos, hogy ott jobb lesz? Azt ugye tudod, hogy kint csak az apukád lesz akire támaszkodhatsz, se barátok se rokonok.

3. Min borult ki ennyire a bili. (Ha akarod megírhatod nekem privátba.)

4. Apukád is szeretne magához venni?

5. Mi volt az oka annak, hogy a szüleid elváltak? (Szintén lehet privát...) Mert ha mondjuk alkoholprobléma miatt akkor meggondolandó, hogy odamenj...

6. Van felnőttkorú testvéred, nagymamád, itt Magyarországon? Ha van és tényleg nem bírod akkor inkább menj hozzájuk!

7. egyedüli gyerek vagy vagy van(nak) testvére(i)d? Velük hogy bánik?

2013. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én általában azt szoktam mondani, hogy bocsánatot csak akkor kérj, ha tényleg úgy érzed és változtatni is fogsz a dolgon. De ha te voltál a hunyó akkor mindenképp! Lehet, hogy nem tetszik, hogy részt kell venned a házimunkákban meg esetleg a testvéreid gondozásában (ha vannak), illetve hogy sokmindent nem engednek meg, de gondolkozz! Te ott laksz anyukád gondoskodik rólad enni ad, szállást ad és tanít az életre a dolgokra. Én elhiszem, hogy szívesen elmennél mondjuk buliba meg szórakozni, de ezt is meg lehet beszélni. Pl, hogy nem minden nap! És nem a tanulás rovására. Mondjuk hétvégén egyszer egyszer. Adott időpontig. És az elején tartsd is be! Akkor meg fog bízni benned, és tovább is és többször is el fog engedni. (Mondjuk 11 évesen nem tudom mit akarsz még.) Egyébként szívesen meghallgatnám hogy mi is történt, miért akadtál ki? Illetve, hogy miért váltak el a szüleid? (Szerintem privátba írva jobb lenne.)
2013. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Jajj, még csak 11 éves vagy :) az én kislányom is 11 éves, és a szívem megszakadna ha ezt mondaná nekem és el akarna menni:(

Anyukád biztos nagyon szeret téged, mond meg neki hogy ne haragudjon, nem gondoltad komolyan! Öleld át és adj neki egy nagy puszit, viszonozni fogja, majd meglátod:)

2013. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
11éves vagy.Hmm és anyud nem zavart le egy frászt?nagy kár ha nem.Már most nagy a pofád mi lesz később.Szegény anyád
2013. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!