Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyukammal...

M.lillus22 kérdése:

Mit csináljak? Anyukammal nagyon durbán összevesztünk, és azt mondtam neki, hogy utálom! El szeretnék menni otthonról! Hová menjek? Jó ötlet? Nm lesz belőle baj? Gyors válasz

Figyelt kérdés

#anya #összeveszés #elmenni otthonrol
2013. máj. 6. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Menj le a kocsmába, és igyál meg egy üveg sört. Hisz te már nagylány vagy. De aztán enni se kérj anyádtól, meg egyéb segítséget se. Ha ekkora pofád van, akkor viseld...
2013. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hm. Tegnap en is azt mondtam anyámnak hogy utalom, miután kijelentette, hogy ha tudta volna, hogy en leszek a gyereke, nem is kellettem volna neki - ergo nem szült volna meg. Ezt azután, hogy a huzat a kezembol becsapta az ajtot, es leesett egy kepkeret, majd osszetort.

15/L

2013. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs,már megbántam,hogy kiraktam,az anyukakat nem lehet utalni!! Es nem is akarok elköltözni! ES NAGON SZERETEM
2013. máj. 8. 17:12
 14/14 anonim ***** válasza:
Helyes! Máskor számolj 10ig, gondold végig mit is kellene mondani. Hidd el, anyukád mindig a te érdekeidet nézi!Ha neked rossznak is tűnik, a javadat szolgálja!
2013. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!