Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy az egyetemen nem tudtam beírni a következő évet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Hogy érted,hogy nem tudtad beírni? Elfelejtettél beiratkozni? Vagy költségtérítéses vagy és nem tudod befizetni a tandíjat? Vagy mi a gond?
2009. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
vagy nem mehettél tovább?
2009. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több vizsgát nem csináltam meg,nem értem el a feltételt a következő év beírásához.Muszály nekik elmondanom,mert úgyis megtudják valahonnan,kérdezgetik is,de biztos hogy balhé lesz
2009. szept. 29. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
az egyetem nem könnyű, sztem megfogják érteni, hogy ezegy nehéz év volt...sztem jobban jártál volna, hamár akkor közlöd velük, amikor ez kiderült...mert így most tuti idegesek lesznek, márcsak azért is, mert csak most szólsz
2009. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
így van, mondd el otthon szépen, nyugodtan, és azt i smondd meg h én üzenem, hogy nézzék el neked, de csak ezt az egyet !!
2009. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!