Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megértetni a...

Hogyan tudnám megértetni a szüleimmel, hogy nem akarok jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy a vezetés, félek és így csak pénzkidobásnak tartom. Ők viszont erőltetik, hogy jogsi pedig mindenkinek kell. Miért kell velem ezt csinálniuk?
2013. máj. 7. 08:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

Óóóó nekem meddig tartott.. :)

Egyrészt szeretek tömegközlekedni, másrészt meg BP belvárosában mi a jó istennek kocsi? Minden nap dugó van ..

Nem beszélve a környezetszennyezésről.


Én viccen kívül csináltam egy PPT-t ezekről, aztán békén hagytak.

2013. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
40%
túl jó dolgotok van nektek:) nekem nem fizetik a szüleim, spórolok ahogy csak tudok hogy meglegyen....
2014. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok,de én sem szeretnék.

-Nem adnék érte pénzt.

-Túl stresszes

-Panel lakásra vágyom,10 percre a munkahelyemtől,és inkább a lakásra gyűjtök,minthogy ilyenekre pénzt költsek.

-Nem célom utazgatni,nem is szeretem

-Városi életmód vonz,létezik tömegközlekedés

-Drága a benzin

-Környezetvédő vagyok,van elég környezetszennyező,nem kell,hogy én is az legyek

-Azon a pénzen,ami egy autó fenntartásába kerülne inkább egészséges élelmiszereket veszek,sportolásra adok ki pénzt,aminek van is értelme.

-Nem akarom verni a f-szomat,hogy nekem milyen kocsim van,mert engem ezek a mutassuk meg mink van dolog nem érdekelt sosem.Olyan dolgokra szeretek pénzt költeni,amik boldoggá tesznek,nem olyanokra,amikkel megmutatom másoknak,hogy de menő vagyok.Rengeteg olyan ember van,aki úgy tart fenn autót,hogy mellette tesco gazdaságost vásárol.

-Nem akarok semmiféle szabálysértésért fizetni,kisebb az esélye,hogy balesetet szenvedek vagy okozok és emiatt felelősségre vonnak.

Én a nyugalom híve vagyok:))

2014. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!