Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti hogyan vélekednétek...

Szülők, ti hogyan vélekednétek erről?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt a barátommal, és szeretnék már nála aludni. Én tizenhét, Ő huszonegy éves. Tényleg csak aludni szeretnék, és fogunk is, hiszen megbeszéltük, hogy fél évig nem lesz semmi több a pettingnél, de apámat félek megkérdezni, mert nem tudom, hogyan reagálna.

Mondhatjátok, hogy úgysem fogjuk kibírni, és szex lesz belőle, de azt nem csak éjszaka lehet, és akkor így, ennyi erővel nappal sem mehetnék át hozzá.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. máj. 7. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Kinevetnélek hogy kit akarsz hülyíteni hogy egy 21 éves srác fél évig várni fog rád, de elengednélek amúgy. 17 évesen már nem vagy kislány, ha szexeltek is, gondolom tisztában vagy a védekezéssel.
2013. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
17 évesen felőlem szexelhetnél is. Mondjuk a 2 hónap miatt lehet, hogy nem örülnék, mert ha minden pasiddal lefekszel 2 hónap után akkor elég sok partnered lesz. (Nyilván nem hinném el, hogy csak alvás lesz.)
2013. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

igaz én is 17 vagyok de ezt mondanám:

anyu apu a f*sz nappal is feláll nem csak éjszaka...

meg inkább ágyban csináljátok mint bokorban nem?:)

én ezt mondanám..

2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
de jó, hogy nem lányom van
2013. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

Elvinnélek egy nőgyógyászhoz, feliratnék neked egy fogamzásgátlót, vennék nektek 10 darab óvszert és ha emellett azzal állítanál haza hogy kihasznált a pasid, gyereked vársz tőle de ő nem vállalja, akkor még ki is tagadnálak.



Még szerencse hogy nekem nem lesz gyerekem.

2013. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Szexelni nem csak este lehet, ez egy jó érv. Bár ha én ezt mondtam volna szüleimnek, kaptam volna egy nyaklevest. :D
2013. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Lassan felnőtt nő vagy, lassan apukád is hozzá kell ehhez szoktatnod. :)


Viszont jó lenne, ha először találkozna a barátoddal, kicsit megismerné. Én is csak azután engednélek el. És nem a sz.x miatt.

2013. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Én megengedném. Bár nekem fiaim vannak, úgyhogy nem ismerem azt az érzést milyen egy lánnyal. De voltam egyszer én is 17 éves, még nem felejtettem el. Ahogy gondolom a szüleid sem :) Annak nem örülnék ha összefeküdne mindenkivel - mint ahogy a kisebbik fiam (szintén 17) életstílusát sem nagyon bírom, de az ő dolga, míg gumit húz azt csinál amit akar, egyszer csak talál egy lányt aki mellette kiköt - de ha nem erről van szó, nem dugnám a fejem a homokba. Bármikor, bárhol lehet szeretkezni. Szóval engedném hogy ott aludjon. Nem tudom mitől jobb ha fél óra alatt lezavarják napközben nehogy rájuk rontsanak. Nem a kényelem miatt, de ha már úgy gondolkozok hogy "kihasználják" a 17 éves lányom, akkor az úgy inkább az.

De ez én vagyok. A szüleidet te ismered.

2013. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
53%

Először ismertesd meg a szüleiddel a fiút. De készülj fel, hogy mindegy mert nem fogják szeretni... a pici lányuk fiúja. Ez normális ám :( :)

Fordíts több figyelmet a szüleidre, hogy ne azt érezzék ők már le vannak tojva. Aztán inkább nálatok aludjatok először. Bár ez az "alvás" nagyon édes szöveg. ;)

Utána majd meg fogják engedni, hogy te aludj ott. De figyelj te lány..... ha egyszer elkezded ezt az ottalvósdit, ne legyen belőled egy gyorsan ott alvós lány :( :(

Azért a tartás az tartás... Inkább cikizzenek azért mert nem vagy könnyen kapható, mint mindenki csaja legyél.

Ügyesen!

És védekezz!!!! Ha meg baj van, rögtön mond el otthon!

2013. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, mért kell egyes válaszolóknak itt általánosítani, én is vártam a barátnőmre többet is mint fél év. Nekem a hűség fontosabb mint a szex, de persze mindenki magából indul ki, úgy látszik, vannak akiknek ez nem jelent sokat. Mi is aludtunk együtt szex nélkül nem is egyszer a kapcsolatunk elején, kb egy korú volt a barátnőm a kérdezővel, a szülei gond nélkül elengedték hozzánk. Ha meg se kérdezed a szüleidtől, honnan tudhatnád, hogy mit fognak mondani?
2013. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!