Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti hogyan vélekednétek...

Szülők, ti hogyan vélekednétek erről?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt a barátommal, és szeretnék már nála aludni. Én tizenhét, Ő huszonegy éves. Tényleg csak aludni szeretnék, és fogunk is, hiszen megbeszéltük, hogy fél évig nem lesz semmi több a pettingnél, de apámat félek megkérdezni, mert nem tudom, hogyan reagálna.

Mondhatjátok, hogy úgysem fogjuk kibírni, és szex lesz belőle, de azt nem csak éjszaka lehet, és akkor így, ennyi erővel nappal sem mehetnék át hozzá.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. máj. 7. 15:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

A "nem várna rád fél évet"-hez annyit fűznék hozzá,hogy párom 19volt,én 16,mikor összejöttünk...Simán megvárta a fél évet...persze volt petting,de szex nem.


Én elengednélek nyugodt szívvel apukád helyében...

2013. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

"persze volt petting,de szex nem"


Egy szülőnek szerinted nem mindegy?:)

Én elengedném, írtam már korábban is. Ebben a korban már szerintem a szex nem vészes. 14-15 évesen biztos ellenezném, de 17 éves már szinte felnőtt. Legalábbis én így kezelem a gyerekeimet. Sokkal egyszerűbb, lehet egy rakat elvárásom feléjük cserébe:)

2013. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Amíg ilyen naív vagy, addig szerintem ne menj. Majd ha felfogod, hogy egy 21 éves pasi, akinél ott alszol, be fog próbálkozni, akkor igen. Ha a szüleidnek ezt a mesét akarod előadni, nem csoda, hogy féltenek, mert azt hiszik, hogy tényleg csak idáig jutottál gondolatban és oylasmi fog történni, amire nem vagy felkészülve. Akkor mondj igent egy felnőtt férfinak a nála alvásra, ha annak következményeire is fel vagy készülve. Az egyik dolog, amit a szája mond, a másik, amit a keze tesz! Jótanács! N29
2013. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Én a helyedben átgondolnám ezt a dolgot... Nem hiszem, hogy 2 hónap után, úgy hogy még nem voltál fiúval itt lenne az ideje az együttalvásnak. Miért ennyire sürgős? Miért nem lehet várni és egymást renesen megismerni?
2013. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

74%os:

Azért 21 éves és 19 éves között van különbség... Nem mindegy hány lánnyal volt a srác és hogy milyen tapasztalt.


1. voltam

2013. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező őszintén? Sajnálnám a pasit, és bíznék benne, hogy nem szívatjátok egymást fél évig pusztán valamiféle "elvi" alapon:))

Szerintem mind az ott alvás, mind a szex tökéletesen rendben van 17 éves korban, én a saját életemben 4 alkalommal is 17 éves párt találtam (a 4. a jelenlegi, tart már 16 éve:)), és egyiknél sem volt semmiféle fél évről szó...

Egyhez ragaszkodnék, hogy legalább egy bemutatkozás-elbeszélgetés szintjén ismerjem meg, mielőtt náluk éjszakázol.

2013. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%
Majd biztos vár rá egy 21 éves fél évet, persze...ha az illető nyomi, vagy szűz :D
2013. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

Drága első (eddig a válaszolóig jutottam el, elég is volt): az én párom 22 évesen még SZŰZ volt, kéépzeld! Ráadásul 1 évet vártunk a szexszel!


Ennyit erről..

2013. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: te nem tudsz olvasni?! Ha esetleg mégis, akkor olvasd már el az előző válaszom drága...
2013. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Jól megfontoltam magamban, hogy mit is válaszoljak nektek, úgyhogy remélem, mindenképpen kielégítő lesz.


Nos, először is, köszönöm, hogy értelmeztétek a szöveget, az már más kérdés, hogy kinek és hogyan sikerült. Mint mondtam, nem lesz szex. Egyetlen egy barátnője volt előttem, három évig voltak együtt, és másfél évet vártak a szexszel, így nem hiszem, hogy ez a fél év olyan nehéz lenne neki. Persze, mondani mondhat bármit, nem voltam ott, és nem tudtam ellenőrizni, de nagyon hosszú ideje ismerem őt, és tudom, hogy igazat mond.


A másik, köszönöm, hogy naivnak gondoltok, talán ha a kérdést olvasnám, így ismeretlenül én is ezt gondolnám, de elég határozott vagyok ahhoz, hogy tudjam mikor és mit szeretnék, valamint hogy kiben és mennyire bízzak meg.


Még az elején leültünk, és megbeszéltük, hogy mit és hogyan szeretnénk, rákérdeztem nála, hogy szerinte mennyit kellene várnunk, és Ő mondta, hogy tud várni, és kellene is, minimum egy fél évet - amiben egyet értettünk.


És végül: bemutattam már a családnak, a szüleim szerint tényleg rendes, normális gyerek, visszafogott, és látszik rajta, hogy törődik velem.


Köszönöm az eddigi véleményeket.

2013. máj. 8. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!